To niewątpliwie jeden z głównych festiwalowych asów w rękawie: minimalistyczną operę The Man Who Mistook His Wife For a Hat zaprezentowano bowiem u nas po raz pierwszy – i to…
World of Warcraft w Tauron Arenie Kraków w wykonaniu fanów muzyki do gier.
Oryginalna wystawa twórcy metody plastynacji Dr Guntera Von Hagens po raz pierwszy i tylko przez 3 miesiące w Krakowie.
Wybitny amerykański saksofonista David Sanborn zagra dwa koncerty w Polsce.
Gdy jemy w czyimś towarzystwie, posiłek niepostrzeżenie staje się rytuałem, który podlega wielu regułom, ustalającym choćby kolejność dań.
Pierwsza koncertowa wersja filmu Piękna i Bestia z solistami występującymi na żywo na Dzień Dziecka podczas 11. FMF
Agnieszka Holland, Krzysztof Penderecki, Michael Nyman, Elliot Goldenthal, David Arnold i Antoni Komasa-Łazarkiewicz gośćmi specjalnymi 11. FMF.
Legendarny trębacz i pianista jazzowy, dziesięciokrotny zdobywca Grammy, wystąpi w lutym 2018 roku w Krakowie i Poznaniu.
Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju włoski tenor Alessandro Safina już 18 grudnia br. na wyjątkowym koncercie tylko w Krakowie.
Agustin Egurrola stworzył pierwszy w Polsce spektakl w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku. Boxality to mocna historia opowiedziana tańcem.
Różnorodność form: trzy recitale wokalne z fortepianem, trzy recitale z towarzyszeniem orkiestry, dwa koncerty z operami w wersjach koncertowych oraz dwie nowe kreacje stworzone specjalnie dla krakowskiej widowni, w sumie…
18 października 2017 na Warszawskim Festiwalu Filmowym, odbył się premierowy pokaz koprodukcji telewizji ARTE - „Yves Saint Laurent i jego szkice” w reżyserii Loïca Prigenta.
Strona 1 z 15

Projekt Studiom4.pl