Rok 2017 jest dla Wrangler rokiem jubileuszowym. Marka obchodzi 70 lat istnienia i z tej okazji sięga po inspiracje do swoich dawnych kolekcji.
„Mała czarna” przez długie lata była niezastąpiona w szafie każdej kobiety.
Wraz z nadejściem nowej pory roku marka Parfois przedstawia kolekcję, w której na pierwszym miejscu stawia indywidualizm każdej z nas, tworząc tym samym odę ku czci wszystkich kobiet.
Dowiedz się, dlaczego Lee tworzy najlepsze dżinsy skinny. Co sprawia, że fasony skinny od Lee mają światową klasę?
Każda posiadaczka średniego, jak i większego biustu, zdaje sobie sprawę, że jest to atut o który trzeba właściwie zadbać.
Nowy sezon marka Mohito otwiera lookbookiem simple office który jest połączeniem aktualnych trendów z wybiegów z klasycznymi elementami garderoby do pracy.
Zobacz jak powstawały nowe Nike Air Vapormax Flyknit zaprojektowane przez Johannę Schneider.
Tydzień temu Projektantki Bizuu zaprezentowały kolekcję na jesień - zima 2017/18 na wybiegu, natomiast dzisiaj publikują kampanię, która tym razem odbyła się w plenerze.
La Mania odsłoniła nową kampanię promującą kolekcję jesień/zima 2017.
Nadchodząca jesień wypełniona przytulnymi tkaninami i pastelowymi kolorami wcale nie musi być nudna.
Odkryta w wieku 14 lat w Sao Paulo Izabel Goulart to kolejna z brazylijskich modelek, która odniosła spektakularny, światowy sukces.
Najnowsza kolekcja marki Bravomoda to modele na jesień i zimę, które nawiązują do obowiązujących trendów, ale też wyróżniają się na tle innych.
Strona 1 z 16

Projekt Studiom4.pl