07 Sep
Finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata
Napisała Redakcja
 

 

Wielki niefiltrowany finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata w Lublinie już 16 września.

Największy, finałowy koncert ogólnopolskiej trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się w Lublinie, 16 września. Zagrają Bovska, Iza Lach, Dwa Sławy i gość specjalny O.S.T.R.! - Latem czuje się więcej i mocniej, dlatego my wciąż jesteśmy Spragnieni Lata. Czeka nas wyjątkowy wieczór – zapowiada Bovska.

 

Po pięciu wakacyjnych koncertach w całej Polsce trasa Cydr Lubelski Spragnieni Lata zagra w Lublinie, na Błoniach pod Zamkiem i tradycyjnie już zakończy Lubelskie Święto Młodego Cydru. W tym roku motywem przewodnim trasy jest hasło #niefiltrujemy, które łączy ideę niefiltrowanego polskiego cydru ze stylem życia: autentycznością, naturalnością i odwagą do wyrażania siebie.

 

- Do współpracy zaprosiliśmy artystów niepokornych, bezkompromisowych, takich, którzy mają pomysł na siebie. To ważne głosy na młodej polskiej scenie muzycznej, silne i niezwykle autentyczne w tym, co robią. Odważnie uciekają od tego co masowe i łatwe, zachowując swoją niefiltrowaną tożsamość. Łączą ich świetne teksty i fascynacja współczesnymi brzmieniami - mówi Robert Walewski, współtwórca trasy i brand manager Cydru Lubelskiego.

 

 

- Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r'n'b i pop w najlepszym wydaniu – potwierdza Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata. - Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy.

 

Podczas lubelskiego finału trasy nie mogło zabraknąć gościa specjalnego. W ubiegłym roku do artystów Spragnionych Lata dołączyła BRODKA, a w tym sezonie O.S.T.R. - twórca 19 autorskich albumów muzycznych, zdobywca 5 złotych płyt, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka. „Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny”[1]. O.S.T.R. to muzyk, producent, instrumentalista i raper. Wydawać się może, że na polskiej scenie hip-hopu osiągnął już wszystko, ale wciąż ma apetyt na więcej. Jego album „Życie po śmierci” pobił w ubiegłym roku rekord sprzedaży.

 

 

- Cieszymy się, że O.S.T.R zaangażował się w nasz #niefiltrowany koncert finałowy. To muzyk, który tworząc, czerpie z własnych doświadczeń, a przy tym jest niezwykle naturalny i prawdziwy na scenie, dzięki czemu nawiązuje świetny kontakt z publicznością - dodaje Robert Walewski.  

Wieczór otworzą gwiazdy tegorocznej edycji trasy: wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna Iza Lach,która razem ze Snoop Doggiem, ikoną amerykańskiego rapu, nagrała setki piosenek; mistrzowie ciętej gry słownej z hiphopowego duetu Dwa Sławy oraz wulkan scenicznej energii, jedno z najgorętszych nazwisk sceny muzycznej i jeden z najważniejszych debiutów 2016 - Bovska.

 

- W trakcie trasy nastąpiła we mnie przemiana i nowe otwarcie. Spragnieni Lata to projekt, który dba o świetny klimat do odbioru muzyki, ale też pozwala artystom prezentować różne oblicza, eksperymentować, poszukiwać. To inspirujące! Czekam na finał – podkreśla Iza Lach.

 

- Latem czuje się więcej i mocniej. Wszystkie koncerty trasy to niezapomniana przygoda i możliwość spotkania z publicznością w zupełnie wyjątkowych okolicznościach – dodaje Bovska. - Każdy z nas wnosi na scenę inną energię i mnie ta mieszanka bardzo się podoba. Cóż mogę dodać. Żal, że się kończy. Pragnę więcej - mówi Bovska.

 

Będzie więcej! Podczas finałowego koncertu Organizatorzy zapraszają do strefy orzeźwienia Cydru Lubelskiego i strefy fotograficznej partnera wydarzenia FujiFilm INSTAX, a także na imprezę #nifiltrujemy. Projekt tatuaż połączoną z konkursem tatuaży. W otwartej pracowni artystów z warszawskiego studia 77 INK będzie można zobaczyć kilka wyjątkowych sesji pokazowych i sprawdzić, jaki tatuaż pasuje do prawdziwie #niefiltrowanej natury.

 

Finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata odbędzie się na Błoniach pod lubelskim Zamkiem. Start - godz. 18! Wstęp na koncert i wszystkie wydarzenia Lubelskiego Święta Młodego Cydru jest wolny.

 

16.09.2017, godz. 18 Lublin – wielki finał trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata

 

...

[1] Oficjalna strona O.S.T.R. http://www.ostr.bio/#bio (dostęp 05.09.2017 r.)

 

Źródło: PR Ambra

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl