31 Aug
Metamorfoza salonów Pardon My French
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Pardon My French

 

Wizyta w salonach Pardon My French to nie tylko uczta dla naszych dłoni i stóp, ale też doskonała okazja do wyciszenia się i relaksu.

Przekraczając próg Pardon My French możemy na chwilę zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta i odpocząć. Sprzyjają temu zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami wnętrza. Dbając o najwyższy komfort Kletnów, salony Pardon My French przeszły metamorfozę.

 

Salon Pardon My French znajdujący się dotąd przy ul. Mokotowskiej 56, zyskał nową lokalizację i bardziej przestronne wnętrza. Teraz znajduje się tylko 30 metrów dalej - na skrzyżowaniu ul. Mokotowskiej i Wilczej 3. Piękne, jasne wnętrze sprzyja relaksowi. Różowe i złote dodatki dodają mu przytulności i wpływają kojąco na zmysły. Możemy też napić się tu aromatycznej kawy, która smakuje jak w najlepszej kawiarni. Dla zabieganych, salon czynny jest także w niedzielę.

 

Metamorfozę przeszedł też salon znajdujący się przy ul. Belwederskiej 32. Elegancka sztukateria, marmur i wygodne fotele sprawiają, że możemy a chwilę zapomnieć o całym świecie, a jedynym dylematem podczas wizyty będzie tylko… kolor lakieru na paznokciach. Za projekt salonów odpowiada Antonina Papiewska, właścicielka salonów Pardon My French. Wspólnym mianownikiem wnętrz jest kolorystyka i styl, w których zostały zaprojektowane - ażurowe ścianki wyznaczające strefę pedikiur, komfortowe fotele w odcieniu pudrowego różu, sztukateria na ścianach i złote dodatki – stoliki, kinkiety i krzesła do manicure.

 

Antonina Papiewska – właścicielka luksusowych salonów stylizacji i pielęgnacji paznokci Pardon My French w Warszawie. Praca to jej pasja, a o pielęgnacji dłoni i stóp wie wszystko. W swoich salonach dba o najwyższy standard usług. A proponowane przez Pardon My French stylizacje zawsze są w zgodzie z światowymi trendami. Wnętrza i wystrój salonów projektuje sama, bo design to obok stylizacji paznokci jej największe hobby.

Nowa lokalizacja!  Pardon My French         

Ul. Mokotowska/Wilcza 3, Warszawa, tel. 22 298 10 10, 514 110 001, www.pardonmyfrench.pl
 
nowy wystrój!   Pardon My French 
Ul Belwederska 32, Warszawa, tel. 22 240 62 90; tel. 505 304 678, www.pardonmyfrench.pl

 

Źródło: PR Pardon My French

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl