W Polsce występuje wąkrotka pospolita Hydrocotyle vulgaris L., która posiada podobny skład chemiczny i właściwości lecznicze jak jej azjatycka krewniaczka.
Codzienność potrafi przyprawić nas o ból głowy. Życie w ciągłym biegu, problemy w pracy i goniące terminy powodują permanentny stres, który negatywnie odciska się nie tylko na naszej produktywności, ale…
Najskuteczniejszym sposobem na ochronę przed zanieczyszczonym powietrzem w domu jest oczyszczacz powietrza.
Nowy Rok to czas na zastanowienie się nad postanowieniami, dzięki którym zmienimy nasz dotychczasowy styl życia.
Wybór właściwej karmy jest niezwykle ważny dla wszystkich opiekunów psów.
Współczesny świat biegnie w zawrotnym tempie. Praca, rodzina, przyjaciele, zadbany dom – chcemy, aby każdy aspekt naszego życia został zrealizowany zgodnie z naszymi planami.
Bóle brzucha, wzdęcia, biegunka lub zaparcia to najczęstsze objawy zespołu jelita nadwrażliwego, który dotyczy nawet 15 proc. populacji.
3,2,1… koniec świątecznego ucztowania! Nawet jeżeli suto zastawione stoły znalazły swoje odzwierciedlenie na wadze, nie warto się tym przejmować.
Obawa przed bólem przy oddawaniu szpiku lub komórek macierzystych to jeden z czynników, który powstrzymuje wiele osób przed rejestracją jako potencjalny Dawca.
Myśląc o świątecznych prezentach warto sięgnąć po coś praktycznego, produkty Dafi mogą być idealnym prezentem dla perfekcyjnej pani domu, zabieganego sportowca czy ekologa.
Wszyscy właściciele chcą dawać swoim pupilom to, co najlepsze dlatego wybierając świąteczny prezent dla pieska warto sięgnąć po dobrą karmę.
Dzieci uwielbiają słodycze! Szukasz słodkiej, ale jednocześnie zdrowej przekąski dla malucha?
Strona 1 z 22