By dodać wam mnóstwo zdrowej energii na nowy rok i osłodzić odrobinę zimową aurę za oknem, proponujemy prawdziwy hit - bakaliowe kulki mocy Helio.
Świąteczne biesiadowanie za nami, a przed nami czas wprowadzania w życie postanowień noworocznych, które wiążą się również z chęcią zadbania o swoje zdrowie i sylwetkę.
Truskawki kojarzą się z radością, słońcem i oczywiście z miłością.
Co kraj, to obyczaj. Stare, ludowe porzekadło możemy odnieść również do celebrowania świąt Bożego Narodzenia.
Czasem na Święta pojawiają się niespodziewani goście, dlatego warto pomyśleć o potrawie last minute, którą można przygotować błyskawicznie.
Na przedświąteczne oczyszczenie – postne, smaczne, nie nudne.
Świąteczne dania wcale nie muszą być nudne i przewidywalne, dlatego proponujemy wam przepis na Carpaccio z buraków z sosem czosnkowym.
Jeszcze tylko kilka dni zostało do Świąt dlatego prezentujemy przepis na aromatyczny wigilijny barszcz czerwony.
Skyrnik czyli sernik na zimno w słoiczku z wiśniami to pomysł na pyszny zimowy deser.
Święta czekają za rogiem dlatego przygotowaliśmy przepis na dwa rodzaje stylowych, bezglutenowych babeczek z produktami WSP Społem.
Co kraj to obyczaj. Powiedzenie potwierdzają pochodzące z różnych zakątków niezwykłe desery, które kuszą oryginalnym wyglądem oraz niespotykanym doborem składników.
Dla wszystkich miłośników zdrowych i kolorowych świątecznych dań przygotowaliśmy przepis na świąteczną sałatkę z Majonezem Kieleckim.
Strona 1 z 12