Skin Action Booster lekki hydro-krem intensywnie nawilżający 30 + marki Eveline Cosmetics okazał się idealny do pielęgnacji skóry w moim wieku.

 

 

Zima i ferie to czas rodzinnego szaleństwa na nartach wszystkim, którzy wybierają się w góry przypominamy o odpowiedniej ochronie twarzy i ciała.

 

 

Skin Action Booster przeciwzmarszczkowy krem-koncentrat jest idealny do pielęgnacji zmęczonej skóry marki Eveline Cosmetics- sprawdziłam sama.

 

 

 Demakijaż to dla mnie filar oczyszczania dlatego z przyjemnością przetestowałam HydroClean mleczko do demakijażu twarzy i oczu z kwiatem lotosu marki Dermika.

 

 

Zima w pełni dlatego z ochotą wraz z małą Natalką testowałyśmy Dermedic Linum Emolient Baby masło do ciała intensywnie natłuszczające.

 

 

Karnawał w pełni! Nieważne czy w planach masz wielki bal czy może kilka mniejszych imprez z przyjaciółmi – na pewno chciałabyś prezentować się wtedy pięknie.

 

 

Prezentujemy osiem nowości marki Tołpa linii Dermo Face 2 etapowe zabiegi przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej.

 

Laboratorium Iwostin wzbogaciło serię Iwostin Capillin, dedykowaną skórze naczynkowej o specjalistyczny preparat - Serum przeciwzmarszczkowe na naczynka Iwostin Capillin.

Strona 1 z 15