11 Nov
CEWE z certyfikatem Great Place to Work 2021
Napisała Redakcja
Dział Pro Bono
 
Źródło: PR Cewe

 

We wrześniu 2021 firma CEWE uzyskała prestiżowy certyfikat Great Place to Work.

 

Pracownicy wzięli udział w szczegółowym procesie badania poziomu satysfakcji z pracy – Trust Index™, co pozwoliło uzyskać całościowy i pełny obraz organizacji jako przyjaznego miejsca o wyjątkowej kulturze pracy.

 

 

W specjalistycznym badaniu oceniano szereg czynników, takich jak m.in. satysfakcja z pracy, poczucie przynależności, warunki sprzyjające poszukiwaniu i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, etykę działania kierownictwa, wkład firmy we wspieranie społeczności. Ważnym aspektem była też atmosfera w miejscu pracy oraz sprawiedliwe traktowanie wszystkich pracowników, bez względu na stanowisko czy przynależność kulturową.

 

CEWE Sp. z o.o. jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA – europejskiego lidera w dziedzinie usług fotograficznych i druku cyfrowego. Organizacja działa w 25 krajach, zatrudniając łącznie 4000 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. Firma co roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości, dbając przy tym o środowisko.

 

Produkty premium Firma CEWE tworzy odpowiedzialnie – dlatego od 2016 roku wszystkie produkty CEWE powstają w sposób neutralny dla klimatu, co potwierdza Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju.

 

CEWE ma siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu, a zasięgiem produkcyjnym obejmuje rynek Polski i całej Europy. Firma wytwarza innowacyjne produkty fotograficzne doskonałej jakości, zapewniając też klientom dostęp do wygodnych, nowoczesnych usług, takich jak np. fotokioski CEWE Fotojoker czy możliwość tworzenia spersonalizowanych projektów w aplikacji CEWE Fotoświat.

 

Great Place to Work to światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsc pracy, który dotychczas przeprowadził badania ankietowe z udziałem ponad 100 milionów pracowników na całym świecie. Uzyskany certyfikat potwierdza, że CEWE Sp. z o.o. to miejsce o wyróżniające się uczciwym i serdecznym podejściem do każdego człowieka – w poprzednich latach marka została kilkukrotnie wyróżniona w kategorii Superbrands oraz dwukrotnie uzyskała tytuł Pracodawcy Roku.

 

Więcej informacji: www.cewe.pl.

 

 

Źródło: PR Cewe Fotoksiążki


Kategorie:

Dodaj komentarz