31 Oct
Kolekcja kurtek i płaszczy: Radzka x Medicine
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Medicine

 

Limitowana kolekcja kurtek i płaszczy: Radzka x Medicine.

 

Poznaj nową, limitowaną kolekcję zaprojektowaną ze współpracującą z marką od wielu lat influencerką Radzką.

 

„Z Medicine znamy się bardzo dobrze. Współpracujemy od wielu lat, właściwie do początku istnienia marki. Razem stworzyliśmy wiele ciekawych modowych treści” – Radzka. Medicine poszerzyło te działania i stworzyło limitowaną kolekcję, która jest „wizytówką” stylu Radzkiej. W efekcie można zobaczyć ciepłe kurtki i płaszcze z naturalnych tkanin oraz akcesoria. A ponieważ Radzka jest właścicielką psa Tolka – marka przygotowała także kurteczki dla czworonogów w sam raz na jesienne chłody!

 

„Nasi graficy stworzyli print w maki, które kwitną latem – a my przewrotnie postanowiliśmy wykorzystać je w sezonie jesienno-zimowym. Wzór ten zagościł nie tylko na kurtkach, ale także na akcesoriach, takich jak szal, butelka termiczna, parasol czy plecak. Dzięki niemu zimowe stylizacje dodają koloru szarym o tej porze roku ulicom” – mówi Główna Projektantka Medicine, Iwona Napierała-Mróz. „Motywem przewodnim kolekcji jest zimowa łąka i maki, czyli jedne z moich ulubionych polnych kwiatów!” – dodaje Radzka.

 

Kolekcja składa się z ciepłych kurtek i płaszczy o różnych fasonach, aby zadbać o potrzeby każdej klientki. Co ważne, propozycje są na tyle różnorodne, że można z łatwością dopasować poszczególne modele do każdej sylwetki. Projektując modele, Medicine postawiło na wysokiej jakości materiały. Kurtki wypełniono naturalnym puchem, który zachowuje ciepło i dostosowuje się do temperatury ciała. W kolekcji znalazły się również modele z bambusowym wypełnieniem Sorona, które stanowi alternatywę dla puchu, jest pochodzenia roślinnego.

 

Projektując kolekcję, marka nie zapomniała o ubrankach dla czworonogów. Dzięki nim każdy piesek może nosić ciepłe rzeczy, które korespondują wzorem i kolorem z kurtkami jego właścicielki. Zarówno Medicine oraz Radzkiej zależało, aby ta kolekcja spełniała potrzeby kobiet i ich czworonożnych pupili. „Z Tolkiem nosimy jesienią i zimą kurtki – ja puchówkę, on mini kurteczkę z kolekcji Medicine. Te ubranka dla piesków są bardzo funkcjonalne, proste w zakładaniu, mają uchwyty na smycz, odblaskowe lamówki oraz kieszonkę na... smaczki” – mówi Radzka.

 

Radzka x Medicine to odpowiedź na jesienno-zimowe chłody. Ty i Twój piesek na pewno nie zmarzniecie.

 

 

 

 

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine.

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine.

Fotograf: Łukasz Kuś.

Stylista: Karolina Gomółka / Medicine.

Dom Produkcyjny: I LIKE PHOTO GROUP.
Executive Producer: Mikołaj Jaźwiecki.
Producent: Radek Nieroda.

Make-up & Włosy: Aga Wilk / Van Dorsen Artists.

Asystent Fotografa: Bartek Kuś.

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com.

 

 

Źródło: PR Medicine


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl