02 Dec
Idealny prezent mikołajkowy bez stawania na rzęsach!
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR L’biotica

 

6 grudnia to doskonała okazja, aby podarować najbliższej osobie coś wyjątkowego.

 

Wcielając się w rolę świętego Mikołaja, warto wybrać prezent, który będzie cieszył dłużej, niż kilka chwil. Zestaw trzech produktów stymulująco-pielęgnujących L’biotica Professional Therapy sprawi, że rzęsy staną się imponująco długie, a brwi wyraziste i gęste. Dzięki regularnemu stosowaniu piękną oprawą oczu będzie można zachwycać już na sylwestrowej imprezie.

 

Grudzień to nie tylko oczekiwanie na święta. To także czas spełniania marzeń i pozytywnego zaskakiwania bliskich. Jeśli brak pomysłu na prezent zakłóca te wyjątkowe chwile, najlepiej poszukać wskazówek i inspiracji. Chcąc wybrać idealny upominek, warto pomyśleć o jego uniwersalności − na przykład o produktach do pielęgnacji rzęs. To właśnie rzęsy nadają spojrzeniu głębi i zmysłowości, dlatego ich odpowiednia kondycja jest ważna dla każdej kobiety.

 

Trzy produkty − jeden cel, czyli sekret skutecznego działania

 

Tajemnicą pięknych rzęs i brwi jest stosowanie zestawu trzech produktów z serii L’biotica Professional Therapy: serum Repair Lash O1 Day − wzmacniającego rzęsy i brwi, Repair Lasho2 Night − regenerującego kremu na noc oraz serum o skoncentrowanym składzie  −  Active Lash. Produkty te, uzupełniają swoje działanie, co w rezultacie trzykrotnie wzmacnia efektywność kuracji. Unikalna, bezpieczna dla oczu formuła, aktywnie stymuluje wzrost rzęs i brwi oraz zabezpiecza je przed wypadaniem. Już kilka tygodni regularnej aplikacji wystarczy, aby niepozorne włoski zamieniły się w zalotne, długie i mocne rzęsy. Jest jednak jeden warunek – wszystkie preparaty należy stosować codziennie, zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniach. Wygodna i prosta aplikacja trzech kosmetyków jest ich dodatkowym atutem. Dotychczasowy aplikator w serum Repair Lasho1 został zastąpiony nowoczesną szczoteczką z eyelinerem, a Repair Lasho2 został wzbogacony o szczoteczkę do aplikacji kremu. Metamorfozę przeszły także opakowania tych produktów − nowy design nawiązuje do estetyki eleganckiego i nowoczesnego minimalizmu kartoników serum  Active Lash.   

 

Piękne spojrzenie zawsze w modzie

 

Piękne spojrzenie nigdy nie wychodzi z mody. Bez względu na to, jaki styl preferuje ważna dla nas osoba, albo jakie trendy panują w tym sezonie, wyraźnie zaznaczone oko to „must have“ sylwestrowej stylizacji. Uwodzicielsko długie rzęsy i wyraziste brwi mogą zastąpić niejedną biżuterię i być idealnym uzupełnieniem każdej kreacji. Warto wpisać zestaw Professional Therapy na mikołajkową „wishlistę”!

 

 

Źródło: PR  L’biotica 

 

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl