05 Oct
L’Oréal Paris x Balmain Paris
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR L'Oréal Paris
{gallery}2958:200:150{/gallery}

 

Jedyny taki Paris Fashion Week czyli Le Défilé L’oréal Paris i współpraca z Balmain Paris.

Paryski Fashion Week 2017 dobiegł końca. Był to niewątpliwie jeden z najbardziej wyjątkowych tygodni mody ostatnich lat. Wszystko za sprawą marki L’Oréal Paris – oficjalnego partnera wydarzenia. Otwarty pokaz dla wszystkich zainteresowanych na Polach Elizejskich Le Défilé L’oréal Paris oraz współpraca marki z Balmain Paris, która zaowocowała ekskluzywną kolekcją szminek, podkreśliły związek marki ze światem mody i przykuły uwagę modowej stolicy Europy.

                                                                                                                                         

W tym roku L’Oréal Paris był oficjalnym partnerem Paris Fashion Week już po raz 4. Współpraca ta jak żadna inna podkreśla związek marki z francuskim DNA ze światem mody w każdym z jego aspektów: kreatywności, piękna, innowacji oraz odkrywania trendów. Kreując makijaże i fryzury na wybieg, L’Oréal Paris pokazał konsumentom najnowsze inspiracje, a odsłaniając kulisy swojej współpracy z Balmain – zelektryzował nie tylko bacznych obserwatorów paryskich wybiegów.

 

L’Oréal Paris x Balmain Paris

 

Podczas Paris Fashion Week, 28 września miał miejsce fashion show Balmain Paris i L'Oréal Paris, gdzieoficjalnie zaprezentowano efekty współpracy. Marka L'Oréal Paris połączyła siły z najmłodszym, najbardziej utalentowanym projektantem i jednocześnie najpopularniejszym na Instagramie kreatorem mody – Olivierem Rousteingiem, szefem domu modu Balamin. Wszystko po to, by stworzyć kapsułową kolekcję wyjątkowych pomadek – L’Oréal Paris x Balmain. Zdjęciach do kampanii zostały wykonane przez słynnego fotografa Nico Bustosa.

 

Ekskluzywna kolekcja 12 pomadek couture z serii Color Riche to przedstawienie wizji paryskiego ideału kobiecości, w której 12 różnych kobiet o odmiennym pochodzeniu, niesie przesłanie o pięknie jakie kryje w sobie różnorodność i indywidualizm. Każda z kobiet obsadzona została w jednej roli z 12 modeli pomadek, inspirowanych trzema plemionami kobiecego piękna: Safari, Couture, Rock. Kolory dopasowano do każdego odcienia skóry na świecie. Specjalnie zaprojektowane opakowania, inspirowane kamieniami szlachetnymi, wyróżniają się złotem i zdobieniami. Formuła zawiera czyste pigmenty i olejek cameliowy, aby uzyskać jak najbardziej bogaty kolor ust i zapewnić nawilżające, matowe wykończenie. Kolekcja będzie dostępna w Polsce już w lutym 2018!

 

Podkreślając główny makijażowy przekaz kampanii Balmain Paris, na PFW zaprezentowano również kolekcje ultra pożądanych projektów ubrań, które w skrócie można określić jako związek skromności i bogactwa, zaprojektowany przez Rousteing.

 

 

Źródło: PR L'Oréal Paris


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl