28 Feb
Wiosenne trendy w Intimissimi
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Intimissimi
{gallery}5492:200:150{/gallery}

 

W sezonie wiosennym Intimissimi prezentuje kalejdoskop wrażeń w świeżych kolorach i wyrafinowanym stylu charakteryzującym nową kolekcję.

Zestawy bielizny prezentują swoją wielowymiarową naturę od najdzikszych, w perfekcyjnym połączeniu trendów, po najżywsze, tętniące jasnymi kolorami. Ta podróż do kobiecego wszechświata odbywa się dzięki subtelnej bieliźnie, piżamom i płóciennym szlafrokom w kwieciste wzory lub paski, aż po młodzieńcze, uniwersalne koszulki i spodenki. Idealne połączenie dla kobiet o eklektycznym i niezależnym stylu.

 

Dziki ogród

 

Style i materiały, które łączone są tu razem, nigdy nie były aż tak modne. Kontrasty natomiast tworzą porządek wśród chaosu. Koronki, makrama, jedwabie i nadruki pojawiają się w eleganckich zestawieniach, a motywy zwierzęce znów są gwiazdami sezonu. Ich niewątpliwa dzika zuchwałość została ponownie zinterpretowana w romantycznym, kwiatowym wydaniu dzięki delikatnym różowym różom.

 

Botanika

 

Intimissimi otworzyło drzwi do swojego sekretnego ogrodu, odsłaniając esencję kobiecości. Niuanse są szeptane w pastelowych tonach, aby pozwolić na miękkie i delikatne odrodzenie wiosny. Starożytny, ceniony ogród uwidacznia się w zdobieniach i nadrukach. Biała koronka body kontrastuje z motywami kwiatowymi i trójwymiarowymi detalami, które dzięki efektowi listowia wyglądają na ożywione. Tiulowe i drobne wykończenia uosabiają kunszt i jakość marki.

 

Matka ziemia

 

Tę linię kształtują  starożytneinspiracje, charakteryzujące się ciepłymi i otulającymibarwami W powietrzu unosi się autentyczna esencja, która prowadzi niczym ścieżka światła. Poprzez jasne, przenikliwe zachody słońca i zielone doliny Intimissimi zamyka oczy i wyobraża sobie latynoamerykańskie krajobrazy odzwierciedlające ubrania z nowej kolekcji. Odzież i bielizna nocna koncentrują się na zawsze modnymlnie, a nadruki w jodełkę i koronki tańczą z frędzlami.

 

Latynoskie rytmy

 

Energiczna dusza i pasja płynąca w jej żyłach: latynoska linia Vibes została zainspirowana jasnymi barwami tych odległych terenów, aby ożywić odzież tą dynamiczną energią. Z natychmiastowym efektem te wielokolorowe looki nabierają świeżości w swoich geometrycznych wzorach i tropikalnych połączeniach. Odniesienia do egzotycznych kwiatów pokazane są przez motywy w żywych tonacjach. Charakteryzująca kobiety z Ameryki Łacińskiej zmysłowość podkreślona jest  w przezroczystościach, koronkach i figlarnyche ażurowyche detalache. Nawet biel ma swoją rolę do odegrania, akcentując letnią lekkość haftów.

 

 

Źródło: PR Intimissimi

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl