04 Mar
Art Lash - nowość marki Christian Laurent
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Christian Laurent

 

Art Lash to kuracja dla długich i mocnych rzęs marki Christian Laurent.

Każda kobieta marzy o gęstych i długich rzęsach. Aby nasze oko było pięknie podkreślone, sięgamy po sztuczne rzęsy: kępki, rzęsy na pasku czy profesjonalnie przedłużone i zagęszczone u stylistki. Wyraźne, podkręcone rzęsy sprawiają, że wyglądamy na bardziej wypoczęte i świeże. Odpowiedni makijaż oczu pozwala również ukryć mankamenty urody, takie jak opadające powieki czy małe oczy. Aby raz na zawsze odejść od sztucznych rzęs i cieszyć się długimi i mocnymi, naturalnymi włoskami jak po wizycie w salonie kosmetycznym, warto spróbować nowości do rzęs Christian Laurent – Art Lash luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs.

 

Luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs to wyjątkowy produkt opracowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych, światowych technik medycyny estetycznej z myślą o maksymalnym zagęszczeniu, przedłużeniu i pogrubieniu rzęs oraz radykalnym spowolnieniu procesu ich wypadania. Preparat zapewnia profesjonalne działanie wzmacniające i pielęgnacyjne, skutecznie poprawia kondycję i wygląd włosków oraz przedłuża ich żywotność. Regularne stosowane nadaje spojrzeniu efekt naturalnego zwielokrotnienia ilości rzęs, jak po zabiegu zagęszczania i przedłużania w salonie kosmetycznym.

 

Skoncentrowana formuła serum oparta jest na inteligentnym kompleksie 4D Nutri Lash Complex, który wykorzystuje synergię ultraskutecznych składników nowej generacji dla spektakularnego zagęszczenia, wydłużenia, pogrubienia i wzmocnienia rzęs: Bimatoprost uważany jest obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs, przedłuża fazę aktywnego wzrostu włosków. Jedwab intensywnie nawilża i wygładza rzęsy. Biotyna zawiera cząsteczki siarki potrzebne do budowy keratyny naturalnego budulca rzęs. D-panthenol (prowitamina B5) działa ochronnie i regenerująco nadając rzęsom połysk i miękkość. Dzięki innowacyjnej recepturze serum aktywnie reguluje pełny cykl żywotności włosków, tworząc nad konturem oka wyrafinowany, satynowo miękki, lśniący, gęsty i wytrzymały wachlarz spektakularnie długich i mocnych rzęs.

 

*Luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs zapewnia radykalną poprawę gęstości rzęs do 89%, wyraźne wydłużenie rzęs do 85% oraz w 86% pobudza znacząco rzęsy do wzrostu. Badanie zostało przeprowadzone na wybranej grupie kobiet przez okres 8 tygodni.

 

Sposób użycia: Serum nakładać na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs, jednym pociągnięciem aplikatora. Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Po upływie 8 tygodni, po osiągnięciu pożądanego efektu, dla jego podtrzymania, stosuj serum 2-3 razy w tygodniu. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką znajdującą się wewnątrz opakowania.

 

Christian Laurent Art Lash Luksusowe serum stymulujące wzrost rzęs.

 

Cena: 64,99 zł /3 ml.

 

 

Źródło: PR Christian Laurent

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl