07 Jun
Nowość Kerasys Keramide Clinic Serum
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Kerasys

 

Nowość Kerasys Keramide Clinic Serum to ratunek dla włosów ekstemalnie zniszczonych.

Jak uratować suche i zniszczone włosy? Czy cięcie to jedyne rozwiązanie? Zanim sięgniesz po nożyczki postaw na silną regenerację i systematyczną ochronę. Unikalna koreańska formuła Kerasys Keramide Clinic Serum zapewnia ratunek dla włosów ekstremalnie zniszczonych. Dzieki niej odzyskają sprężystość, blask i zdrowy wygląd.

 

Wyjątkowa formuła Kerasys Keramide Clinic Serum łączy w sobie dwa podstawowe składniki o sprawdzonej skuteczności:

 

  • Keratynę – naturalny składnik budulcowy włosów- ma zdolność głębokiej penetracji ich wnętrza, dzięki czemu podczas pielęgnacji  precyzyjnie wbudowuje się w strukturę włosa  i  wypełnia nawet najdrobniejsze ubytki.

 

  • Ceramidy -  odpowiadają za nawilżenie pasm, ich sprężystość oraz blask. Ich zadaniem jest uszczelnienie połączeń między rogowymi płytkami włosa i zatrzymanie wilgoci w jego łodydze.

 

Kombinacja płynnej keratyny  z ceramidami to duet zapewniający dwutorową głęboką regenerację struktury włosów. Kerasys Keramide Clinic Serum należy aplikować regularnie po każdym myciu –  na wilgotne włosy, w tych partiach, gdzie pasma są zniszczone.   Serum można także nałożyć po wysuszeniu, na przesuszone końce włosów, zabezpieczając je w ten sposób przed uszkodzeniami.   Lekka konsystencja nadaje włosom gładkość, ale ich nie obciąża.  Keramide Clinic Serum - stosowane regularnie-  pomaga odzyskać  elastyczność,   połysk i zdrowy wygląd włosów.

 

Cena:  59 zł / 70 ml.

 

 

Źródło: PR Kerasys 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl