01 Jul
Legendarna marka Ardell już w Rossmannie
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Foto: Agnieszka Zięba TylkoStyl

 

Legendarna marka Ardell już od dziś w Rossmannie. Tylko do połowy sierpnia. Spiesz się.

 

Wakacyjny, naturalny look tylko z jednym mocniejszym akcentem w postaci bajecznych rzęs? Zdecydowanie tak! Uzyskasz go dzięki łatwym do aplikacji, legendarnym sztucznym rzęsom marki Ardell. W ofercie Rossmanna pojawiły się zarówno takie modele, które sprawdzą się na co dzień, a także te, które zapewnią efekt wow na wieczorne wyjścia. Dla tych z nas, które nie mają odwagi na przygodę ze sztucznymi rzęsami marka przygotowała 4 rodzaje tuszów, które – w zależności od produktu – albo subtelnie podkreślą nasze spojrzenie, albo dadzą efekt sztucznych rzęs. Sztuczne rzęsy, bez względu na gęstość i długość, kosztują w Rossmannie 24,99zł, natomiast za tusze do rzęs – w zależności od rodzaju – kosztują od 39,99 zł do 59,99zł. Produkty marki Ardell będą dostępne w drogeriach Rossmann tylko przez 6 tygodni: od 1 lipca do 15 sierpnia więc warto się pospieszyć.

 

Poniżej opisy wybranych produktów Ardell dostępnych w stacjonarnych sklepach Rossmann.

 

Ardell Double Up Mascara Black maskara
Uzyskaj pogrubienie z efektem rzęs Ardell Double Up! Unikalna, podwójna zatyczka zapewnia maksymalne pogrubienie rzęs w dwóch prostych krokach.


Krok 1: Otwórz czerwoną zatyczkę i nałóż maskarę, by pogrubić rzęsy od samej nasady.
Krok 2: Otwórz czarną zatyczkę i z pomocą szczoteczki rozczesz rzęsy. Cena: 49,99zł.

 

Ardell Top Bottom Precision Mascara Black maskara dwustronna
Dwustronna maskara z dwoma różnymi szczoteczkami - jedna pogrubia, druga idealnie rozczesuje i układa rzęsy. W pełni kryje nawet bardzo długie rzęsy. Pozwala perfekcyjnie nałożyć tusz po całej długości rzęs. Cena: 54,99.

 

Ardell Wielowarstwowa Maskara Faux Mink
Wielowarstwowa szczoteczka oraz specjalna formuła maskary zapewnia efekt, jak przy stosowaniu sztucznych rzęs Ardell z serii FauxMink. Cena: 39,99.

 

Ardell Wispies Mascara Black maskara
Maskara, której unikalna formuła oraz specjalnie wyprofilowana szczoteczka zapewnia wygląd rzęs Ardell Wispies! Zawiera włókna wyraźnie zwiększające objętość rzęs, które rozprowadzane są szczoteczką w kształcie klepsydry. Maskara nadaje naturalnym rzęsom wygląd kultowych sztucznych rzęs ARDELL wispies, jednocześnie jest równie łatwa w użyciu, co zwykła maskara. Cena: 49,99.

 

Ardell Rzęsy Pełne Pasek Black 107
Efektowne rzęsy doskonale nadające się na wyjątkową okazję lub wieczór na mieście. Rzęsy wielokrotnego użytku, łatwe do zastosowania i nadające pożądany, efektowny wygląd długich, pięknych rzęs. Cena: 24,99.

 

Ardell Rzęsy Pasek Baby Wispies Black Naturals
Wyjątkowo naturalnie wyglądające rzęsy, które widocznie zagęszczą twoje naturalne rzęsy. Cena: 24,99.

 

Ardell Rzęsy Pełne Pasek Black 122 Black
Wyjątkowo naturalnie wyglądające rzęsy, które widocznie zagęszczą twoje naturalne rzęsy. Cena: 24,99.

 

 

Źródło: PR Drogerie Rossmann


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl