04 Feb
Walentynkowy manicure z Kabos
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Kabos

 

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. 14 lutego należy do tych szczególnych dni w roku, gdy miłość unosi się w powietrzu.

I chociaż uczucia powinniśmy okazywać sobie codziennie, właśnie wtedy pojawia się doskonała okazja do celebrowania, obdarowywania i obsypywania ukochanych upominkami i prezentami, a także niezliczonej ilości miłosnych wyznań. Ten sentymentalny moment skłania nas do afiszowania się z uczuciami, a wśród kobiet ma także przełożenie na elementy garderoby oraz manicure.     


„Święto miłości przynosi ze sobą wiele pomysłów i inspiracji na wykonanie stylizacji paznokci, które właśnie wtedy warto wykorzystać. Niezależnie od tego, czy jesteśmy zakochane, należymy do grona szczęśliwych partnerek, żon czy singielek, warto ponieść się fantazji i wykonać walentynkowe paznokcie w romantycznym klimacie” - radzi główna stylistka marki Kabos, Magdalena Watracz.     

Wśród najmodniejszych tego dnia trendów w stylizacji paznokci, na pierwszym miejscu znajduje się dodająca nam energii wyrazista czerwień, będąca esencją kobiecości i zmysłowości. Kolor miłości wskazany jest wówczas w każdym odcieniu - od najjaśniejszego do niezwykle głębokiego.

Wśród najpopularniejszych zdobień walentynkowych, znajdują się oczywiście elementy kojarzące się szczególnie z Dniem Zakochanych. Są wśród nich oczywiście urocze serduszka, będące wymownym dopełnieniem zjawiskowej kreacji.

 

 

Źródło: PR Kabos

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl