04 May
Renee Design Spring Pastel
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Renee

 

Kolekcja Renee Design Sapring Pastel prezentuje modele w delikatnej i romantycznej estetyce.

 

Wszystkie ubrania są kobiece i silnie osadzone w trendach na obecny sezon. Istotnym motywem kolekcji jest zwiewna lekkość i kobiecość przekładająca się na wykorzystane w kolekcji falbanki, bufki, marszczenia, zwiewne tkaniny i delikatne wzory. Nadruki drobnych kwiatów i lekkich wiosennych wzorów połączone z gładkimi materiałami  w pastelowych odcieniach błękitu, żółtego czy zieleni. Ubrania w kolekcji wykonane są  z bawełnianych batystów i popelin oraz szyfonów i muślinów idealnych na wiosenną  i letnią porę. Typowo letnie materiały zestawione są z wyjątkowo modną w tym sezonie organzą, bawełną z haftem richelieu i ecoskórą. 

 

Kolekcja Renee Design Spring Pastel zwraca uwagę na motyw smakowania życia i cieszenia zmysłów za pomocą tkanin, faktur i kolorów. Nadruki bezpośrednio nawiązujące do natury zwracają uwagę na silną relację pomiędzy nią a kobiecością. Kolekcja jest niezwykle romantyczna, ale stawia też na pewną siebie Kobietę, która zna swoją wartość, wie, jaka jest i bawi się modą. To ubrania na co dzień, które doskonale sprawdzą się w casualowych stylizacjach, do biura jak i tych bardziej wyjściowych na randkę czy spotkanie ze znajomymi.

 

Sesja zdjęciowa została utrzymana w wiosennym, minimalistycznym klimacie, w którym główną rolę grają kwiaty i ich delikatność. Proste formy dekoracji połączone  z kobiecymi elementami garderoby tworzą całość idealną.

 

 

 

Źródło: PR Renee


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl