21 Jul
MomMe parasol od słonka SPF 50
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR MomMe Cosmetics

 

Lato to pora roku, której większość z nas wyczekuje najbardziej, wtedy też ochrona przeciwsłoneczna powinna stać się priorytetem dla każdego, szczególnie Rodzica.

 

Maluchy uwielbiają spacery, zabawy na świeżym powietrzu w ciepłe dni, więc my musimy zadbać o to, by ten czas był bezpieczny dla Ich delikatnej skóry. Pamiętajmy, żeby sięgać po produkty, które zawierają filtry fizyczne (zwane też mineralnymi).

 

Ochronny parasol od słonka SPF 50

 

Ochronny, naturalny krem z mineralnym filtrem UV dla dzieci, niemowląt i całej rodziny. Zapewnia wielokierunkową pielęgnację oraz skuteczną ochronę przed poparzeniem słonecznym i jego następstwami.

 

  • Zawiera certyfikowany, ekologiczny filtr fizyczny nowej generacji*, który zapewnia wysoką protekcję UVA i UVB oraz minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych, związanych z ekspozycją na słońce.
  • Bogaty w antyutleniacze skwalen°, odżywcze mleczko z migdałów ziemnych i pozyskiwany z cykorii prebiotyk wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry.
  • Łagodny olej arbuzowy oraz gliceryna organiczna zapewniają natychmiastowe ukojenie i utrzymują optymalną ilość wody
    w naskórku.

 

Naturalna witamina E i otrzymywany z rumianku bisabolol działają przeciwzapalnie i wspomagają regenerację podrażnionej skóry.

Nowoczesna formuła filtra sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i nie powoduje obciążenia skóry.

Cena: ok. 59 zł / 50 ml.

 

* certyfikat ekologiczny
° składnik pochodzący z upraw organicznych.

 

Kosmetyki MomMe dostępne są w sklepie internetowym:  mommecosmetics.com oraz alkemie.com.

 

 

Źródło: PR MomMe Cosmetics


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl