02 Sep
Poznaj Amourette od Triumph
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Triumph
{gallery}7172:200:150{/gallery}

 

Poznaj kolekcję bielizny Amourette od Triumph.

W 2020 roku zmieniliśmy podejście do codziennego życia. Musieliśmy zwolnić, zmienić nosze nawyki i skupić się no rzeczach, które dodawały nom pewności siebie i sprawiały, że stajemy się lepsi. Pytamy Cię zatem co sprawia, że jesteś najlepszą wersją siebie? Czy to odkrycie nowej książki, nowe hobby, spędzenie czasu z bliskimi czy może odświeżenie garderoby? 

 

Wparcie przede wszystkim

 

Znamy trik, który Ci pomoże! Wyobraź sobie biustonosz, który sprawi, że będziesz czuć się wspaniale każdego dnia. Poznaj nowy Amourette Charm z naszej kultowej rodziny Amourette, biustonosz który zapewni idealne dopasowanie dzięki dyskretnemu wsparciu, wygodnym tkaninom i ponadczasowemu stylowi. Dzięki niemu poczujesz się świetnie!

 

Poznaj Amourette

 

Nowy model Amourette to usztywniany biustonosz z fiszbinami i koronką no całej miseczce stworzony no bozie kultowego Amourette 300. Dodatkowy szew w miseczce wykonanej z pianki zapewnia okrągły, naturalny kształt biustu. Szersze, koronkowe ramiączko zapewnią doskonałe wsparcie i dopasowanie, także dla większych rozmiarów. Zapewniają komfort noszenia i doją pewność, że nie tylko świetnie wyglądasz, ale też świetnie się czujesz. Znajdź idealne dopasowany biustonosz w najbliższym salonie Triumph lub no triumph.com.

 

Czy wiesz, że
 
Ponad milion biustonoszy Amourette sprzedawanych jest w ciągu roku w Europie. Badania przeprowadzone przez Triumph pokazują, że jedno czwarta kobiet wybiera marki przede wszystkim dlatego, że dodają im pewności siebie.
 
 
 
 
Źródło: PR Triumph

Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl