03 Nov
Autumn Ramble: jesienna przechadzka z House
Napisała Redakcja
Dział Polecamy
 
Źródło: PR LPP
{gallery}8386:200:150{/gallery}

 

Nostalgiczny nastrój z nutą podróżniczej adrenaliny – tak House wita jesień w swojej nowej kampanii.

 

Coraz chłodniejsza pogoda może nie sprzyja już wieczornym wypadom na rower czy ognisko, ale kusi za to pięknem natury i innymi przygodami. Wycieczkom i spacerom służą wyjątkowe okoliczności przyrody: góry i jesienne wschody słońca gdzieś na szlaku; jeziora, strumienie, polany i lasy, które przybierały już ciepłą i chyba swoją najpiękniejszą paletę barw.

 

Nastrój Autumn Ramble jest sentymentalny, ale w ten pozytywny sposób. Kampania ma podkreślać więź z naturą i inspirować do jesiennych wycieczek, po których wraca się zmęczonym i rumianym od wiatru, chłodu i emocji, ale i spełnionym, a przed oczami ma się wizję gorącego kakao i serialu.

 

Idea kolekcji została zawarta w miękkich, przyjemnych fakturach: modnych kurtkach, polarach „barankach”, pikowanych spodniach i ciepłych bluzach. Współgrają z nimi kolory ziemi: beże, brązy, khaki. Uzupełnienie stanowią niebanalne akcesoria – bucket hats i rękawiczki w zupełnie nowej odsłonie. Ubrania zostały stworzone tak, aby umożliwić skomponowanie wygodnej stylizacji do spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale też outfitu bardziej dziewczęcego czy typowo miejskiego.

 

Zdjęcia oraz film promocyjny zostały zrealizowane w Tatrach; można je zobaczyć w lookbooku marki na www.housebrand.com.

Tej jesieni House zaprasza na wspólny spacer.

 

Za przygotowanie koncepcji kampanii oraz jej całościową realizację odpowiada zespół House Brand.

Modele: Maja Kosicka / EC Management, Jakub Basiewicz / AS Management

Muzyka: premiumbeat.com.

 

 

Źródło: PR LPP


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl