25 Apr
Świętuj koniec Ramadanu z Lush
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Lush
{gallery}8856:200:150{/gallery}

 

Celebruj Id al-Fitr z przyjaciółmi i rodziną dzięki naszej pięknej ofercie prezentów EID.

Firma Lush stworzyła wyjątkowy zestaw produktów inspirowanych islamską architekturą, słodkimi daktylami i wspaniałymi rytuałami kąpielowymi. Kolekcja jest dostępna w sklepie internetowym www.lush.com/pl/pl.

 

Kąpiel w kolorach sztuki islamskiej

 

Bomba do kąpieli Light the Night (38 zł/110 g)

 

Rozkoszuj się odżywczą kąpielą, która zrelaksuje Cię luksusowym zapachem jaśminu. Zadaniem tej pięknej bomby do kąpieli w kształcie lampionu jest „rozświetlenie nocy” i przygotowanie Cię na nadchodzący dzień świętowania.

 

Melasa ze świętego granatu jest bogata w przeciwutleniacze, które poprawią elastyczność skóry. Cudownie pachnący syrop różany o właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych, uspokoi umysł. Z kolei żywica z Olibanum Resinoid stworzy na skórze cienką warstwę ochronną, która pomoże tonizować i łagodzić podrażnienia. Bomba Light The Night z pewnością rozświetli nie tylko Twoją kąpiel, ale również skórę.

 

Dekadencka rozkosz dla duszy

 

Żel pod prysznic Sticky Dates (85,90 zł/250 ml)

 

Rozpocznij swój dzień od tego słodkiego przysmaku. Sticky Datesto przepyszny deser z rozgrzewającą melasą, który przygotuje Cię na dzień celebracji. Jego bogata receptura została opracowana we współpracy z Eid Focus Group i czerpie inspirację z potraw przygotowywanych na całym świecie z okazji święta Id al-Fitr. Tym, co połączyło wszystkie receptury, były słodkie daktyle.

 

W związku z tym, że do naszej grupy fokusowej należą osoby, które świętują zakończenie Ramadanu, uznaliśmy, że bardzo ważne jest docenienie ich wiary i świąt, które obchodzą. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i autentycznie oddać znaczenie święta Id al-Fitr w produktach, nazwach i składnikach – tłumaczy Lubna Saleh, członkini grupy fokusowej ds. EID

 

Liczy się wnętrze

 

Żel pod prysznic Sticky Dates zawiera aż 25% organicznego syropu daktylowego, wyprodukowanego z daktyli, pochodzących z Afryki Północnej. Dzięki temu jego formuła głęboko odżywia skórę. Pachnący napar z lasek wanilii i orzeźwiający sok ze świeżej pomarańczy nawiązują do składników używanych w deserach, które często jada się podczas świętowania Id al-Fitr. Tę wyjątkową kompozycję dopełniają: ciepła żywica chleba świętojańskiego oraz olejek z drzewa sandałowego. Stanowią one hołd dla zapachu kadzideł i perfum, który zawsze unosi się w powietrzu podczas trwania święta Id al-Fitr.

 

Zestaw upominkowy Light the Night (100 zł)

 

Doświadcz cudownego rytuału za sprawą duetu bomby do kąpieli Light the Night oraz żelu pod prysznic Sticky Dates. Inspiracją do stworzenia tego zestawu były ozdobne lampiony w jaskrawych kolorach. Są one popularnym sposobem oświetlania nocy, by wspólnie świętować zakończenie Ramadanu.

 

 

The Light Within Knot Wrap (72,50 zł)

 

Chusta Knot Wrap, w którą zapakowany jest ten zestaw, została zainspirowana geometrycznymi wzorami i islamską architekturą. Ma ona 100 cm i została wykonana z plastiku, który w 100% pochodzi z recyklingu. Możesz nosić ją jako ozdobę na głowę lub zapakować w nią prezenty – nie tylko z okazji święta Id al-Fitr!

 

Sekretny plan główny Lush – produkt na każdą okoliczność

 

Częścią sekretnego planu Lush jest tworzenie produktów odpowiednich na każdą okoliczność. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym i bardzo ważne jest dla nas to, by nasza światowa społeczność klientów i pracowników mogła znaleźć w naszej ofercie produkty na każdą okazję – także na uroczystości, podczas których wymieniane są prezenty. Współpracujemy z przedstawicielami różnych kultur i dążymy do tego, aby każdy miłośnik LUSH czuł się zawsze włączony w naszą społeczność i mile widziany.

 

Odkryj pełną gamę produktów Lush związanych z zakończeniem Ramadanu tutaj.

 

 

Źródło: PR Lush


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl