31 Jan
Ferie na nartach z Dermedic Baby
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Dermedic

 

Zima i ferie to czas rodzinnego szaleństwa na nartach wszystkim, którzy wybierają się w góry przypominamy o odpowiedniej ochronie twarzy i ciała.

 

Żeby bez obaw szusować na stoku musimy pamiętać o dobrych kosmetykach dlatego przed wyjazdem powinniśmy pomyśleć o zakupie produktów na wiatr i mróz odpowiednich dla całej rodziny.

 

Prezentujemy 2 rewelacyjne kosmetyki do twarzy i ciała przeznaczone dla całej rodziny a w szczególności dla dzieci od 1 dnia życia.

 

Dermedic masło do ciała intensywnie natłuszczające Linum Emolient Baby to idealny kosmetyk dla dzieci i niemowląt.

 

Właściwości:

 

 • Pielęgnuje, odżywia i wzmacnia delikatną skórę dziecka.
 • Wzmacnia powiązania międzykomórkowe naskórka, odtwarza jego płaszcz hydrolipidowy i wspiera jego barierowe funkcje ochronne.
 • Łagodzi i minimalizuje 6 objawów chronicznie suchej i atopowej skóry, w tym świąd. Łagodzi stany zapalne, podrażnienia i dermatozy różnego pochodzenia.
 • Minimalizuje objawy suchości skóry i AZS oraz ryzyko ich nawrotów.
 • Przebadany klinicznie.

 

Składniki aktywne: CicalinumTM, Masło Shea, Olej kakaowy, Super Hartolan, Witamina E, Gliceryna.

 

Dermedic Emolient Linum Baby lipidowy krem barierowy od 1 dnia życia 

 

Zalecany do:

Codziennej pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i atopowej, skłonnej do alergii lub łuszczycy, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

 

Sposób użycia:

 

Delikatnie nanieść preparat na czystą skórę twarzy, pozostawić do wchłonięcia. Zaleca się kilkukrotną aplikację w ciągu dnia.

Lipidowy Krem barierowy Linum Emolient od 1. dnia życia to specjalistyczny preparat przeznaczony do pielęgnacji dzieci i niemowląt z problemem nadmiernej suchości skóry, Atopowym Zapaleniem Skóry, skłonnością do alergii lub objawami łuszczycy. Zalecany zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Dzięki formule emulsji „woda w oleju”, krem zapewnia lepsze natłuszczenie skóry, dzięki czemu lepiej niż całoroczne emolientowe kremy nawilżające zapobiega przeznaskórkowej utracie wody (TEWL). Ponadto zabezpiecza przed skutkami działania niskich temperatur, tworząc lipidową barierę ochronną. Polecany również do pielęgnacji skóry w miejscach szczególnie narażonych na podrażnienie i przesuszenie (twarz, łokcie, kolana, dłonie).

 

Lipidowy Krem barierowy Linum Emolient od 1. dnia życia:

 

 • Tworzy ochronną barierę lipidową  – zawarte w kremie Sensiline, Masło Shea oraz bogaty w kwasy Omega Olej lniany skutecznie blokują negatywne skutki działania wiatru i mrozu na delikatną skórę dziecka.
 • Wzmacnia, ograniczając odczucie swędzenia suchej skóry – Sensiline wraz z Olejem lnianym wzmacniają naturalną barierę lipidową naskórka, przez co istotnie zmniejszają odczucie swędzenia i ograniczają nadwrażliwość komórek skóry na czynniki drażniące.
 • Ma działanie łagodzące i regenerujące – Alantoina wraz z D-Panthenolem niwelują mikrourazy i spierzchnięcie naskórka. Dodatkowo składniki te ograniczają procesy zapalne i zapobiegają podrażnieniom skóry.
 • Optymalna kompozycja składników aktywnych zapewnia właściwe nawilżenie skóry i zapobiega przez naskórkowej utracie wody (TEWL).
 • Wzmacnia naturalną funkcję ochronną skóry.
 • 0% parabenów, 0% barwników.
 • Hypoalergiczny od 1. dnia życia.

 

Składniki aktywne: Olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3, Omega 6, Omega 9, Sensiline, Masło Shea, Alantoina, D-Panthenol.

 

 

Źródło: PR Dermedic

 

 

Dodaj komentarz