Firma Monnari stworzyła pierwszą w swojej historii kolekcję specjalną we współpracy z ambasadorką marki – aktorką Małgosią Sochą.
Wygodnie i swobodnie – odzież na lato od Esprit.
Nowa odsłona jesienno-zimowej kolekcji Lee odkrywa swoje mocne atuty – niezwykłe kolory oraz mięsiste tkaniny w parze z motywami zaczerpniętymi wprost ze stylu ulicznego.
Z okazji 45-ciolecia Hello Kitty, Levi’s połączył siły z twórcami kotki Sanrio i razem stworzyli limitowaną kolekcję Levi’s® x Hello Kitty dla kobiet i dziewczynek.
4F jest marką, która w wysiłku fizycznym wspiera każdego, niezależnie od jego predyspozycji i dyscyplin sportowych, które uprawia.
W tym sezonie po raz kolejny Levi’s zadbał o festiwalowe outfity podczas najlepszego muzycznego wydarzenia w Polsce, czyli Open’er Festival.
Marka mody i akcesoriów Parfois prezentuje garderobę, idealną na lato w mieście.
„Jak sprwić, aby świat był pełny radości?” Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa dla nadchodzącej jesiennej kampanii „To jest Esprit”.
Lato to okres wielu interesujących festiwali muzycznych.
Wraz z nadejściem najgorętszych dni Parfois wprowadza kolekcję Timeless Riviera. Linia została stworzona z myślą o kobietach balansujących pomiędzy wytwornym a luźnym stylem, które w takim właśnie połączeniu odnajdują własny…
Po raz kolejny świat mody wita je z otwartymi ramionami, jakby nigdy nie planowały zejść ze sceny.
Od dawna vintage stanowi istotny składnik DNA marki Levi’s.
Strona 1 z 40

Projekt Studiom4.pl