Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z dziełami mistrza Vincenta Van Gogha w zupełnie nowej innowacyjnej formie.
Zapraszamy do nowego Centrum Wystawienniczego w Zabytkowym Dworcu Głównym w Krakowie. Angażująca zmysły wystawa, w niczym nie przypomina tradycyjnych muzealnych instalacji - doświadczycie sztuki inaczej! Każda powierzchnia – ściany, kolumny a nawet podłoga przemieniają się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości mistrza. Poruszająca gra świateł i kolorów, intensywna paleta barw, nietypowe pociągnięcia pędzla czy charakterystyczna faktura obrazów oglądane z bliska oraz towarzysząca, nastrojowa muzyka pozwolą lepiej docenić kunsztowny styl malarski Vincenta van Gogha.
Multimedialna wystawa Van Gogh Alive:
- ogromny sukces w Warszawie - przez 3 miesiące ponad 100 tys. widzów,
- ponad 3000 dzieł mistrza w jednym miejscu,
- nowoczesna technologia SENSORY4™,
- jedyna w swoim rodzaju sensoryczna wystawa,
- nowatorska forma pozwalająca w ciekawy sposób odkrywać pasjonujący świat malarstwa Vincenta van Gogha.
Ekscytujący świat van Gogha zaciekawi zarówno tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z historią sztuki, jak i wytrawnych znawców twórczości malarza.
Więcej informacji o wystawie na stronie www.vangoghalive.pl.
Źródło: PR



