31 Mar
MM Sport i Keen wspierają walkę z koronawirusem
Napisała Redakcja
Dział Pro Bono
 
Źródło: PR MM Sport

 

MM Sport i marka KEEN przekażą buty o wartości 100 000 zł pracownikom personelu medycznego.

 

Wszyscy widzimy, jak świat walczy w obliczu zagrożenia COVID-19 i związaną z tym pandemią. Zamykane są całe państwa. Jesteśmy świadkami tego, że rzeczywistość, którą znaliśmy do tej pory, zmienia się diametralnie. Obawa, niepewność, strach – to emocje, które towarzyszą każdemu z nas.

 

Marka KEEN od początku swojego istnienia założyła, że pomoc najbardziej potrzebującym to istotna część jej działalności. Angażuje się w pomoc biedniejszym obszarom świata, podnosząc standard życia mieszkańców. Produkty marki są tworzone odpowiedzialnie, z dbałością o środowisko - bo jak wiemy, nie ma biznesu na martwej planecie.

 

MM Sport z siedzibą w podkrakowskim Kryspinowie dzieli z marką KEEN wspólne idee, dlatego firma postanowiła przekazać 200 par butów o wartości detalicznej ponad 100 000 zł – dla obsługi karetek pogotowia w regionie małopolskim. Pierwsza część obuwia została już przekazana odpowiednim osobom. Tym samym, firma chce okazać gest solidarności, wsparcia i szacunku dla tych, którzy narażają się, aby ratować zdrowie i życie ludzi.

 

Pracownicy służb medycznych to osoby z pierwszej linii frontu walki z pandemią. To ratownicy, pielęgniarki, lekarze i kierowcy karetek codziennie muszą zmagać się z trudami rosnącej fali zachorowań. Są najbardziej narażoną grupą społeczną, pracującą dla naszego wspólnego dobra. To właśnie im para wygodnych i solidnych butów przyda się najbardziej.

 

 

Źródło: PR MM Sport


Kategorie:

Dodaj komentarz