20 Jul
25 tysięcy drzew na 25 lecie Cewe Fotojoker
Napisała Redakcja
Dział Pro Bono
 
Źródło: PR Cewe

 

Ochrona przyrody wymaga odwagi i konsekwencji w działaniu.

Ponieważ to wspólne dobro i wartość dla wszystkich ludzi, to każdy powinien dołożyć swoją cegiełkę do zachowania jej dobrostanu. W tym roku Cewe Fotojoker obchodzi 25-lecie działalności w Polsce i z tej okazji firma postanowiła zasadzić 25 000 drzew. Przygotowała również niezwykłą niespodziankę dla swoich klientów.

 

Cewe Fotojoker już ćwierć wieku pomaga gromadzić wspomnienia w Postaci Cewe Fotoksiążek oraz Cewe Fotobrazów. Dzięki temu, wyjątkowe chwile mogą znaleźć swoje miejsce w estetycznych albumach czy fotoproduktach i stanowić pamiątkę, która zostanie z nami na długo.

 

Firma korzysta z dobrodziejstwa natury, dlatego też podejmuje stałe inicjatywy wspierające ochronę przyrody. Od wielu lat czynnie angażuje się w inicjatywę wspierającą ochronę lasów w afrykańskiej Kenii. Projekt ten rozciąga się na południowo-zachodnią część tego kraju i chroni las na terenie około 200.000 hektarów. Rozmaite długofalowe projekty, zalesianie pomagają w zachowaniu naturalnego spadku C02 i jednocześnie chronią lokalną różnorodność biologiczną Kenii.

Dzięki tym aktywnościom i przyjętej przez nas strategii ochrony planety nasze produkty zyskały status produkcji neutralnej dla klimatu, z czego jesteśmy bardzo dumni” -mówi Afram Gorgis, Dyrektor Sprzedaży i E-Commerce w firmie Cewe.


Z okazji 25-lecia postanowiliśmy przygotować inicjatywę lokalną. Działamy w Polsce i towarzyszymy naszym Klientom w Ich podróży właśnie tutaj. Zasadzimy 25 tysięcy drzew, które posłużą nam wszystkim przez dziesiątki lat. Chcemy zmieniać świat na lepsze i podziękować naszym Klientom za okazane zaufanie – dodaje.

 

Zostań Patronem drzewa

 

Z okazji urodzin marka przygotowała też niespodziankę dla swoich klientów. Każda osoba zamawiająca flagowy produkt, Cewe Fotoksiążkę, zostanie Patronem jednego z 25 tysięcy drzew. Udokumentowane to zostanie wyjątkowym Certyfikatem. Będzie on potwierdzeniem na zaangażowanie klientów w temat ochrony środowiska. W ramach akcji można się więc przyczynić w słusznej sprawie i zostać Patronem  drzewa.

 

Drzewa wspólnym dobrem wszystkich ludzi

 

Lasy są istotnym składnikiem fauny, która tworzy system, od którego uzależniony jest dobrostan planety i jej mieszkańców – zwierząt i ludzi. Zdecydowane działania podjęte odpowiednio wcześniej pomogą zadbać o jej równowagę. Zachęcamy do wsparcia akcji Cewe i dołożenia swojej cegiełki na rzecz ochrony planety i konsekwentnego wspierania równowagi i harmonii środowiska naturalnego.

 

www.25lat.fotojoker.pl.

 

 

Źródło: PR Cewe


Kategorie:

Dodaj komentarz