20 Dec
Najpiękniejszy świąteczny stół
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Ambition

 

Boże Narodzenie to najbardziej wyjątkowy czas w całym roku i z całą pewnością najpiękniej udekorowany w każdym domu.

 

Stół – wizytówka świąt – wokół którego spotykamy się z najbliższymi, zostaje przybrany we wszystko to, co najlepsze. Wyjątkowy obrus, wytworna porcelana, sztućce najwyższej jakości i wypolerowane na błysk szkło stołowe. Każdy świąteczny stół jest niepowtarzalny i przygotowany z największą dbałością. Oto kilka jego odsłon zaaranżowanych z udziałem najpopularniejszych kolekcji porcelany marki Ambition – kolekcji Fala, Monaco i Baron Silver.

 

Stół w stylu Classic


Delikatnie dekorowana, wytworna porcelana Baron Silver doskonale prezentuje się w klasycznej stylizacji stołu. Oryginalny dekor w srebrno-szarym odcieniu w połączeniu z czystą bielą porcelany i pięknie klasycznymi sztućcami Prato z najwyższej jakości stali nierdzewnej daje gwarancję wyjątkowej elegancji. Szkło stołowe z linii Prestige posłużyło nie tylko jako naturalnie piękne uzupełnienie zastawy stołowej. Dużą czaszę kieliszka do czerwonego wina wypełniono dla dekoracji naturalnym igliwiem, a na jego odwróconej nóżce umieszczono świeczkę typu tea-light.

 

Stół w stylu Cottage


Można poczuć się jak w górskiej chacie! „Cottage” to styl wykorzystujący motywy ludowe, naturalne materiały, samodzielnie wykonane dekoracje przywodzące na myśl ręczne robótki z dzieciństwa. Czerwona krata na obrusie przenosi nas prawie do domu Świętego Mikołaja. Zastawa stołowa Fala z oryginalną falistą linią wpisała się w koncepcję „cottage” idealnie! Udekorowana na powitanie gości naturalnym dodatkiem w postaci czerwonych i żółtych jabłek nabrała wesołego charakteru. Owoce posłużyły jako stojaki na wizytówki stołowe. Szklanki Prestige z rurkami ze świątecznym motywem czerwono-białych pasków podkreśliły nieformalną odsłonę stołu, przy którym każdy może przyjemnie poczuć się jak dziecko. 

Stół w stylu Black & White


Dla miłośników stonowanej kolorystyki i prostych kształtów powstała propozycja aranżacji z udziałem porcelany Monaco. Kwadratowa forma tej zastawy stołowej z półkolistym wgłębieniem wprowadza matematyczny porządek na stole, który przełamano charakterystyczną kolekcją sztućców Sevilla o wyjątkowo smukłych rączkach. Przewiązano je czarną włóczką korespondującą z tłem bieżnika stołowego. Porcelana Monaco o wyjątkowym odcieniu połyskującej bieli wpisała się doskonale w modną aranżację stołu „Black & White”. Całość uzupełniły kieliszki do szampana z kolekcji Prestige, które posłużyły za serwetniki.

 

 

Źródło: PR Ambition

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl