19 Apr
Wiosenne porządki z Yope
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Yope

 

Marzysz, aby w Twoim domu zapanowała harmonia, komfort i spokój?

W dobrym nastroju

 

Zanim zaczniesz porządki, wybierz świadomie, to, co pomoże Ci w osiągnięciu tego błogiego stanu. Oczyść otoczenie ze zbędnych rzeczy, a do sprzątania użyj naturalnych środków czystości Yope. W czystym, pachnącym domu odnajdziesz pokłady pozytywnej energii, która zapewni Ci dobre samopoczucie i zapewni siłę do realizacji ambitnych planów.  Zacznij nowe, uporządkowane życie i ciesz się cudownymi chwilami we własnym domu. 

 

Wszystko  w porządku

 

Sprzątaj szybko i efektywnie, a zaoszczędzony czas spędzaj najprzyjemniej, jak się da. Bez względu na to, czy wolisz jednym płynem umyć cały dom, czy stosujesz kilka różnych środków myjących, czysty dom zapewni Ci spokój ducha i porządek w głowie. Naturalne środki czystości Yope dokładnie usuwają brud, nie niszczą mytych powierzchni i nie pozostawiają smug, a także zapobiegają gromadzeniu się kurzu na ceramice, powierzchniach emaliowanych, ze stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Potrzebujesz jednego produktu: wybierz naturalny płyn uniwersalny Yope. Możesz także skomponować zestaw w swoim ulubionym zapachu: płyn do podłóg, płyn uniwersalny i płyn do mycia łazienki. Pojemne opakowania z dozownikiem umożliwiają szybkie spryskanie powierzchni odpowiednią ilością płynu uniwersalnego, co ułatwia sprzątanie również dużych przestrzeni – zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dzięki nim produkt jest również bardziej wydajny i wystarczy na wiele użyć. W kuchni, przedpokoju, łazience, na balkonie i tarasie - gdziekolwiek potrzebujesz – przywrócą idealną czystość i sprawią, że dom będzie pachniał zieloną herbatą, bambusem lub lawendą.  

 

To nie szkodzi

 

Płyny do sprzątania Yope powstały na bazie naturalnych substancji myjących o sprawdzonej skuteczności, które są najbezpieczniejszą alternatywą dla drażniących, agresywnych związków chemicznych. W składzie naszych środków czyszczących aż 99% składników to substancje pochodzenia naturalnego i o niskim stopniu przetworzenia. Dzięki temu są to preparaty przyjazne dla środowiska, które można bezpiecznie używać w każdym domu. Potwierdza to certyfikat Ecolabel, który posiadają wszystkie nasze produkty do sprzątania.  Zastosowane w płynach środki powierzchniowo czynne są pochodzenia roślinnego, stąd szybko ulegają biodegradacji. Produkty te są odpowiednie dla wegan i wegetarian, ponieważ nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Ponadto substancje zapachowe spełniają kryteria IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Substancji Zapachowych) i są bezpieczne także dla alergików.  Wszystkie opakowania środków czystości Yope pochodzą z recyklingu i nadają się do recyklingu. Można je także zwracać w wybranych sklepach lub ponownie napełnić w naszym butiku na ulicy Mokotowskiej w Warszawie.  

 

Naturalne płyny uniwersalne Yope 
 
Dzięki zastosowanym substancjom czyszczącym płyny nie pozostawiają smug, zacieków, zapobiegają gromadzeniu się kurzu, mają właściwości antystatyczne. Można nimi czyścić różnego rodzaju powierzchnie w kuchni, łazience, na balkonie i tarasie, m. in. powierzchnie ceramiczne, emaliowane, wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzyw sztucznych. 
 
Cena: 12,99 zł / 750 ml.
 
Naturalne płyny do podłóg Yope
 
Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i kurz, nie rysują i nie pozostawiają smug. Po myciu, czyszczone powierzchnie zachowują swój naturalny połysk. Mają zastosowanie do powierzchni twardych, takich jak: terakota, linoleum, marmur, parkiet, blaty, okna, drzwi.
 
Cena: 14,99 zł / 1000 ml.
 
Naturalne płyny do łazienki Yope
 
Czyszczą ceramikę łazienkową, urządzenia sanitarne, armaturę. Zawierają roślinne substancje myjące i kwasek cytrynowy, które usuwają brud, osad, kamień i ślady wody. Płyny nie nadają się do mycia powierzchni nieodpornych na kwasy np. marmuru,
piaskowca, granitu.
 
Cena: 12,99 zł / 750 ml.
 
Uniwersalny płyn antybakteryjny Yope 
 
Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia środowiska i czyszczonych powierzchni. Cenny probiotyk - kwas mlekowy skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Polecany do dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, blatów, kuchenek, zabawek dziecięcych i pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii.
 
Cena: 14,99 zł / 750 ml.
 
Bezzapachowy płyn do szyb Yope
Bezzapachowy płyn do mycia szyb i luster, dzięki zastosowanym
substancjom czyszczącym, nie pozostawia smug, zacieków. Zapobiega
gromadzeniu się kurzu, ma właściwości antystatyczne. Jest przeznaczony do szyb, luster i innych powierzchni szklanych, np. półek czy blatów.
 
Cena: 9,99 zł / 750 ml.
 
Płyny do mycia naczyń Yope
 
Delikatne, bezpieczne dla środowiska substancje czyszczące skutecznie myją naczynia, a jednocześnie naturalne ekstrakty roślinne pielęgnują skórę. Podczas zmywania wyciągi roślinne nawilżają i odżywiają dłonie oraz koją podrażnienia. Dzięki neutralnemu pH płyn nie narusza naturalnej bariery ochronnej naskórka.
 
Cena: 15,99 zł / 750 ml.
 
Naturalne balsamy kuchenne do rąk Yope
 
Te odżywcze balsamy do rąk zdecydowanie zasługują na zaszczytne miejsce przy kuchennym zlewie. Stworzone dla wymagających specjalnej uwagi dłoni, mają w składzie cztery naturalne oleje roślinne. Oleje tsubaki i z oliwek zmiękczają oraz wygładzają szorstką skórę dłoni, a organiczny arganowy i kokosowy pomagają w regeneracji. Połączyliśmy je z masłem shea, które chroni dłonie przed przesuszeniem, odmładzającą witaminą E i intensywnie nawilżającą gliceryną.
 
Cena: 29,99 zł / 300 ml.
 
 
 
Źródło: PR Yope
 
 

Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl