20 Nov
W galerii zapachu Eisenberg Paris
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Eisenberg

 

Dla marki Eisenberg Paris piękno i sztuka są nierozerwalne, a tworzone przez nią zapachy są jak dzieła sztuki.

Działają na emocje, pobudzają wyobraźnię, budują wspomnienia. Są formą wyrazu – siebie i naszego postrzegania otaczającego świata. Odkryj trzy nowe historie L’Art Du Parfum pisane zapachem.

 

„Moja kolekcja LArt du Parfum jest inspirowana moją miłością do sztuki i perfum. Obraz był sposobem zatrzymania i uchwycenia moich emocji, nadającym moim zapachom wymiar wieczności.”- José Eisenberg.

 

Zapraszamy do pełnej zmysłowych wrażeń galerii, w której mamy przyjemność zaprezentować trzy urzekające nowe zapachy kolekcji L’Art du Parfum autorstwa José Eisenberga - od świeżego i wibrującego „Eau  Fraîche Délicate” po śmiały i zmysłowy „Tentation Irrésistible”, poprzez elegancki i wyrafinowany „Rouge et Noir Intense”. Każdy zapach powstał na bazie najlepszych komponentów, po to, by rozpalić wyjątkowe emocje i zabrać nas w nadzwyczajną podróż. Odkryj sztukę perfumiarstwa dzięki nowym zapachom José Eisenberg z kolekcji L’Art du Parfum.

 

LArt Du Parfum

 

Kolekcja L’Art du Parfum została stworzona przez José Eisenberga, założyciela marki. Bardzo osobista koncepcja, która łączy jego zamiłowanie do sztuki – malarstwa, fotografii artystycznej, poezji – z pasją do perfum. Każdy zapach odsłania świat emocji, wspomnień, subtelnego i niepowtarzalnego balansu, które przeniósł na płótno brazylijski artysta Juarez Machado, kluczowa postać współczesnej sztuki figuratywnej. Kolekcja składa się z Wód Perfumowanych dla Kobiet i dla Mężczyzn, o pojemności 100, 50 lub 30 ml.

 

Sprawdź: Eisenberg Paris Eau Fraîche Délicate 525 zł/50 ml

Kwiatowy owocowy

 

Nuta Głowy:

Grejpfrut, Pomarańczy, Jabłko, Czarna Porzeczka

Nuta Serca:

Jaśmin, Brzoskwinia, Konwalia

Nuta Bazy:

Sandałowiec, Cedr, Bób Tonka, Piżmo

 

Ten powiew świeżości zwiewnej elegancji budzi nową zmysłowość. W nucie głowy, Jabłko droczy się z nami! Jego pikantne i musujące akcenty umykają, by spotkać Grejpfruta i Czarną Porzeczkę, uwalniając zwiewną, pełną blasku świeżość. Delikatne i słoneczne serce Jaśminu oraz Brzoskwini zatapia się w otulającej miękkości Piżma i Drzewa Sandałowego, by połączyć się z elegancją Cedru. Wyborna bryza, Woda żywiołowej osobowości. Podążaj za nią!

 

Sprawdź: Eisenberg Paris Rouge Et Noir Intense 525 zł/50 ml

 

Nuta głowy:

Bergamotka, Mandarynka, Lawenda

Nuta serca:

Wanilia, Jaśmin

Nuta bazy:

Ylang-Ylang, Tuberoza, Sandałowiec, Piżmo

 

Jest jak tysiąc fantazmatycznych odcieni zmysłowego doświadczenia. Pomiędzy pasją a elegancją, zuchwałością a nieprzemijalnością, sensualny i fascynujący taniec zapachów... Mandarynka i Bergamotka wkraczają na scenę, by rozświetlić i rozbłysnąć w głowie, zaś w sercu łączą się ze zmysłowością i słodyczą Wanilii oraz Jaśminu. Rewerencje Tuberozy i Drzewa Sandałowego w bazie pozostawiają intensywny i magnetyczny ślad. Jest jak obietnica intensywnych emocji.

 

Sprawdź: Eisenberg Paris Tentation Irrésistible 525 zł/30 ml

Pudrowy, korzenny, orientalny

 

Nuta głowy:

Bergamotka, Mandarynka, Pieprz Różowy

Nuta serca:

Jaśmin, Róża, Styraks

Nuta bazy:

Bób Tonka, Wanilia, Sandałowiec

 

Urok frywolnego uwodzenia, aby ulec pokusie... Tą kompozycją José Eisenberg zaprasza do uwodzenia inicjowanego ognistym zrywem Bergamotki i Różowego Pieprzu, ujawniającego zmysłowość i wyrafinowanie Róży w sercu, flirtującej ze słodkimi akcentami Jaśminu. Trudno oprzeć się zmysłowej hojności Bobu Tonka i wybornej Wanilii! Ulegnij pokusie…


Wszystkie produkty Eisenberg Paris dostępne są stacjonarnie w Sephora i na sephora.pl.

 

 

Źródło: PR Eisenberg


Kategorie:

Dodaj komentarz