28 Feb
Nowość LC+ w trosce o piękne dłonie
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR LC +

 

Prezentujemy nowość LC+ intensywnie odżywcze, rozjaśniające maski do dłoni w postaci nasączonych rękawiczek.

 

LC+ Intensywnie odżywcza, rozjaśniająca maska do dłoni w postaci nasączonych rękawiczek, oparta na arbutynie

 

Maska przeznaczona do intensywnej regeneracji przesuszonej i zniszczonej skóry dłoni. Jest alternatywą dla zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych. Formułę maski oparto na wysoko efektywnej arbutynie, która rozjaśnia przebarwienia i odświeża koloryt naskórka, dzięki czemu dłonie wyglądają na młodsze. D-panthenol koi podrażnienia i likwiduje zaczerwieniania. Olej ze słodkich migdałów, kolagen, elastyna, wosk pszczeli oraz witaminy A i E intensywnie regenerują, odżywiają i nawilżają naskórek. Przywracają sprężystość skóry, likwidują objawy jej wiotczenia. Siła maski tkwi nie tylko w skoncentrowanych składnikach aktywnych, ale też sposobie ich aplikacji. Maskę zakłada się na dłonie w postaci nasączonych rękawiczek. Pod wpływem ciepłoty ciała uwalniają się substancje aktywne i wnikają w głębsze warstwy skóry. Po zabiegu dłonie są gładkie i miękkie, naskórek zregenerowany. Maska działa również wzmacniająco na paznokcie, zmniejszając ich skłonność do rozdwajania się i łamania.

 

Substancje aktywne: arbutyna, kolagen z elastyną, wosk pszczeli, gliceryna, d-panthenol, olej ze słodkich migdałów, olejek rycynowy.

 

Sposób użycia:

 

Wyjąć z opakowania foliowe rękawiczki i odciąć nożyczkami zaznaczoną część folii. Nałożyć rękawiczki na dłonie, owinąć ich końcówki wokół nadgarstków, usunąć zabezpieczenie i częścią z przylepcem skleić rękawiczki, aby przylegały do nadgarstka. Delikatnie rozmasować dłonie, by maska równomiernie rozprowadziła się po skórze. Pozostawić na 20-30 minut. Zdjąć rękawiczki i spłukać dłonie ciepłą wodą. 

 

Cena ok. 11,99 zł/2x10g. Maski dostępne w Rossmann oraz w sklepie internetowym coloris.sklep.pl

 

 

Źródło: PR LC +

Dodaj komentarz