04 Aug
Nowość allerco nawilżająca emulsja ochronna SPF 30
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR allerco

 

Prezentujemy nowość marki allerco nawilżającą emulsję ochronną SPF 30.

 

Odpoczynek, plaża, morze – te słowa jednoznacznie kojarzą się z wakacjami, na które czekamy cały rok.To czas, w którym słońce towarzyszy nam niemal każdego dnia. Przebywanie na nim wpływa korzystnie na cały nasz organizm: zwiększa produkcję witaminy D3, poprawia odporność, przyspiesza przemianę materii. Jednak warto pamiętać również o tym, że oprócz wszystkich zalet, zbyt długie przebywanie na słońcu może powodować choroby skórne, zmniejsza elastyczność skóry, przyspiesza jej starzenie. Dlatego do plażowania w pełnym słońcu należy odpowiednio się przygotować. Podstawą jest stosowanie preparatów ochronnych, które podczas upalnych dni zadbają o odpowiednie nawilżenie i wysoką ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB.


Nawilżająca emulsja ochronna SPF 30 allerco zapewnia wysoką i skuteczną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego skutkami. Jednocześnie właściwie pielęgnuje skórę suchą, wrażliwą, atopową, skłonną do podrażnień i alergii. Emulsja spełnia wymagania stawiane preparatom hipoalergicznym. Nie zawiera substancji zapachowych i oparta jest na łagodnie działających, najwyższej jakości składnikach aktywnych.

Nawilżająca emulsja ochronna SPF 30 allerco stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranym fotostabilnym kompleksem filtrów UVA i UVB oraz składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi.

 

  • Kompleks łączący działanie mineralnych i organicznych filtrów UVA i UVB zapewnia skuteczną i wysoką (SPF 30) ochronę skóry delikatnej, skłonnej do podrażnień i alergii,
  • Molekuła Regen 7 działa kojąco i łagodząco, chroni skórę przed powstawaniem podrażnień,
  • Emolienty i witamina E wzmacniają płaszcz hydrolipidowy naskórka i ograniczają przeznaskórkową utratę wody (TEWL),
  • prowitamina B5, alantoina i gliceryna podwyższa zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry.


Emulsja tworzy na powierzchni skóry warstwę ochronną, efektywnie chroniącą przed przesuszeniem i niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych. Wyraźnie poprawia nawilżenie i natłuszczenie skóry, zmniejszając jej szorstkość i suchość. Pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku. Posiada lekką konsystencję. Nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych.

 

Sposób stosowania:


Emulsję nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Dla utrzymania ochrony regularnie powtarzać aplikację produktu, szczególnie po kąpieli, spoceniu się lub wytarciu preparatu z powierzchni skóry. Należy unikać bezpośredniej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia.

 

Wskazania:


Wysoka ochrona przed słońcem i promieniowaniem UVA/UVB oraz pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii.

Cena: 37 zł / 150 ml.


Produkty allerco dostępne są wyłącznie w aptekach.

 

 

Źródło: PR allerco

Dodaj komentarz