25 Aug
Paznokcie niczym z metalu Golden Rose
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Golden Rose

 

Metaliczny połysk jest hitem 2017 roku.

 

Blask odbijający światło opanował również świat beauty, a letnie, słoneczne dni zachęcają do eksperymentów z połyskującymi wykończeniami. Metaliczne cienie, pomadki, a nawet rozświetlacze nadają całości makijażu intrygującego akcentu i uzupełniają wakacyjne stylizacje. Zobaczcie, jak możecie wykonać manicure zgodny z najnowszymi trendami.

 

Paznokcie niczym odlane w hucie

 

Manicure w kolorze miedzi był do tej pory rzadko spotykany. Jednak barwa tego rudego metalu pięknie podkreśla opaleniznę i nadaje elegancji każdej, nawet najskromniejszej stylizacji. Lakier o tym niezwykłym miedzianym efekcie znajdziemy w asortymencie marki Golden Rose w serii Ice Chic (62). Ta gama emalii cechuje się doskonałą pigmentacją i bardzo wysokim połyskiem, dzięki czemu z łatwością na płytce utworzymy taflę gładkiego koloru.

 

We wszystkich barwach złota

 

Różowe, żółte, a może białe - paznokcie w barwie złota są bardziej popularne. Są niczym element drogocennej biżuterii, przykuwają uwagę i dodają błysku. Warto jednak mieć na  uwadze, że taki manicure może wyglądać zbyt bogato. Dlatego warto łączyć złoto w bielą, czernią lub kolorami nude.

 

Odcienie różowego złota znajdziecie w serii miniaturowych lakierów do paznokci Ice Color (195, 197), które idealnie nadają się na letnie wyjazdy. Żółte złoto skrywa się w serii Ice Chic (61,102), Ice Color (158) i kultowej linii Rich Color (77).

 

W barwie wiekowych metali

 

Opisując trend metalicznych paznokci nie możemy pominąć odcieni patyny i starego srebra. Mimo że te kolory nie przyciągają spojrzenia tak mocno jak ich poprzednicy, są od nich bardziej uniwersalne. Szlachetne, delikatne połyskliwe pasują do większości stylizacji. Te odcienie znajdziemy w kolekcji Ice Chic (59, 63, 64), Ice Color (194) oraz Rich Color (20).

 

Jesteśmy ciekawi, które kolory najbardziej przypadły Wam do gustu i czy wprowadzicie do swojego manicure’u elementy metalicznego połysku?

 

 

Źródło: PR Golden Rose


Kategorie:

Dodaj komentarz