07 Sep
Filorga Skin Perfusion profesjonalna pielęgnacja skóry
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Filorga

 

Filorga Skin Perfusion to profesjonalna pielęgnacja skóry w gabinecie i w domowym zaciszu.

 

Od ponad 30 lat Filorga zajmuje wiodącą pozycję na rynku medycyny estetycznej. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w terapiach przeciwstarzeniowych stosowanych przez najbardziej cenionych dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, marka jest obecna w ponad 10 tysiącach gabinetów.

 

W oparciu o ekspertyzę w dziedzinie medycyny estetycznej oraz dermokosmetyków, naukowcy z laboratoriów Filorga postanowili opracować formuły profesjonalnej linii kosmetyków Skin Perfusion do stosowania w gabinetach oraz w domowym zaciszu.

 

Za skutecznością linii Skin Perfusion stoi zastosowanie innowacyjnej i nowoczesnej hybrydowej formuły– opartej na uznanych w dermatologii substancjach aktywnych zapewniających medyczną skuteczność linii przy jednoczesnej wyjątkowej przyjemności stosowania dzięki starannie dobranym, delikatnym i eleganckim kompozycjom zapachowym i konsystencjom.

 

Produkty Skin Perfusion wyróżniają również opakowania próżniowe, które chronią formuły kosmetyków, zmniejszają ilość substancji konserwujących oraz zapewniają bezpieczeństwo stosowania również
przez osoby, których skóra została podrażniona w wyniku procedur dermatologicznych.

 

System sześciu etapów pielęgnacji skóry (przygotowanie, złuszczanie, wzmacnianie, przyswajanie, regeneracja i ochrona)pozwala osiągnąć optymalny efekt odmłodzenia skóry.

 

Aby zwiększyć skuteczność zabiegów Skin Perfusion naukowcy z laboratoriów marki Filorga opracowali urządzenie Cryolift, które łączy działanie zimna oraz światła LED na skórę. Tryb Cryo pomaga zmniejszyć zmarszczki oraz oznaki zmęczenia, a także wygładzić strukturę skóry. System LED dzięki wykorzystaniu fal o różnej długości wnikających do różnych warstw skóry, poprawia syntezę kolagenu i elastyny oraz funkcjonowanie komórek.

 

Skin Perfusion to 13 starannie dobranych protokołów do stosowania w gabinecie, które zapewniają kompleksową pielęgnację przeciwstarzeniową całego ciała.

 

Do wykonywania zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej oraz pielęgnacji domowej przygotowano 19 preparatów, które dbają o skórę na każdym etapie pielęgnacji. Portfolio 6 rodzajów serum, które można dowolnie łączyć, aby sprostać indywidualnym potrzebom skóry, pozwala – pod kontrolą kosmetologa - zaspokoić aktualne wymagania skóry. Wszystkie serum zawierają uznane w dermatologii  składniki aktywne, m.in. witaminę C, kwas hialuronowy, witaminę A czy kolagen.


Zabiegi i produkty Skin Perfusion dostępne są w wyselekcjonowanych salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej.

 

 

Źródło: PR Filorga


Kategorie:

Dodaj komentarz