20 Sep
Młodość w każdym wieku z Uriage
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Uriage

 

Co łączy wszystkie kobiety na całym świecie? Pragnienie utrzymania młodego wyglądu.

Po 25. urodzinach z niepokojem zaczynamy spoglądać w lustro i to uczucie – niestety- pozostaje z nami na zawsze. Jakie produkty pomogą zachować nam młody wygląd, gdy mamy lat 30+, 40+ i 50+?

 

Oda do młodości

 

Pierwsze objawy upływu czasu? Stopniowa utrata blasku i drobne linie, np. w okolicach oczu. Kosmetyki pielęgnacyjne powinny zawierać składniki rozświetlające, witaminy i poprawiające metabolizm komórek. Linia Uriage Isoliss zawiera witaminę C i E oraz kreatynę, które stymulują metabolizm komórek skóry, wodę termalną Uriage (nawilża poprzez ochronę bariery skórnej), usieciowany kwas hialuronowy i anty- hialuronidazę, które zapobiegają zmarszczkom poprzez wypełnianie oraz 2% Kwas glikolowy i pigmenty rozświetlające - regenerują naskórek i rozświetlają cerę.

 

W skład linii Uriage Isoliss wchodzą:


Isoliss krem do skóry suchej, 91 zł/40 ml;
Isoliss fluid do skóry normalnej i mieszanej, 91 zł/40 ml;
Isoliss roll-on do skóry wokół oczu, 74 zł/15 ml.

 

40 lat, a może mniej?

 

Około 40 urodzin zmarszczki stają się bardziej widoczne, szczególnie te w okolicach oczu. Skóra traci też swoją jędrność i elastyczność. Wtedy warto sięgnąć po produkty przywracające młody wygląd. Uriage Isofill to linia czterech produktów stworzonych z myślą o dojrzałej skórze, pozbawionej jędrności i kolorytu. W produktach Uriage Isofill został wykorzystany opatentowany bioaktywny kompleks ISO-3R o potrójnym działaniu anti-aging:

 

  • Peptyd nowej generacji: stymuluje produkcję kolagenu.
  • Prekursor kwasu hialuronowego: stymuluje jego syntezę.
  • Antyhialuronidaza: chroni naturalne zasoby kwasu hialuronowego.

 

Kompleks został dodatkowo wzmocniony działaniem wody termalnej Uriage o właściwościach antyoksydacyjnych potwierdzonych w badaniach klinicznych.

 

W skład linii Uriage Isofill wchodzą:


Isofill krem korygujący zmarszczki, 127 zł/50 ml;
Isofill Riche Krem korygujący zmarszczki, 127 zł/50 ml;
Isofill serum intensywnie korygujące zmarszczki, 132 zł/30 ml;
Isofill krem pod oczy korygujący zmarszczki, 104 zł/15 ml.

 

Dojrzałe piękno

 

Około 50. roku życia skóra staje się cienka, wiotka, a zmarszczki głębokie. Efekt? Wyglądamy na zmęczone i smutne. Uriage Isodense to pielęgnacja dopasowana do metabolizmu skóry dojrzałej. Aktywnie działa wewnątrz skóry dzięki technologii mikro-dyfuzji, która pozwala przeniknąć aktywnym substancjom przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym. Linia oparta jest na połączeniu bioaktywnego kompleksu ISO-3R, który stymuluje produkcję kolagenu i syntezę kwasu hialuronowego oraz dzięki obecności antyhialuronidazy chroni naturalne zasoby kwasu hialuronowego. Kompleks został dodatkowo wzmocniony o denseinę, która ujędrnia skórę i przywraca jej gęstość oraz wodę termalną Uriage o właściwościach antyoksydacyjnych potwierdzonych w badaniach klinicznych.

 

W skład linii Uriage Isodense wchodzą:

 

Isodense serum ujędrniające, 134 zł/30 ml;

Isodense krem ujędrniający, 130 zł/50 ml;
Isodense krem pod oczy, 117 zł/15 ml.

 

 

Źródło: PR Uriage


Kategorie:

Dodaj komentarz