12 Oct
Nowa nawilżająca kolekcja od Galénic Confort Suprême
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Galénic

 

Komfort i nawilżenie skóry odczuwającej napięcie zapewni kolekcja kosmetyków Confort Suprême marki Galénic.

Uczucie ściągnięcia i dyskomfort to efekty suchej skóry, której przyczynami mogą być zarówno czynniki chroniczne, jak i tymczasowe uwarunkowania. Zalicza się do nich głównie kondycję skóry, niskie temperatury, wiatr, wodę, ekstremalne upały, klimatyzację, czy menopauzę. Skóra w takim stanie potrzebuje ukojenia i komfortu.

 

Confort Suprême to nowa linia, będąca połączeniem wiedzy i doświadczenia Twórców marki Galénic. Skierowana do kobiet w każdym wieku i z każdym typem skóry, odpowiada na problem stałego lub  okresowego uczucia jej ściągnięcia, wywołanego przez niskie i wysokie temperatury, klimatyzację czy menopauzę. Sześć wyjątkowych formuł kolekcji, które powstały w oparciu o fundamenty linii Galénic Argane, to kosmetyki o świeżej i lekkiej konsystencji, przywracające komfort i elastyczność, bez pozostawiania tłustej warstwy na skórze.

 

Wyjątkowy składnik aktywny- olej arganowy

 

Kolekcja Confort Suprême została oparta na wyjątkowym składniku aktywnym - oleju arganowym, wytwarzanym w Maroku i nazywanym złotem pustyni. Bogaty w kwasy tłuszczowe (omega 3, 6, 9), od stuleci znany jest ze swoich właściwości odżywczych. Aby w pełni zachować cenne substancje zawarte w oleju arganowym, które odpowiadają za optymalizację wymiany komórkowej i odbudowę cementu międzykomórkowego, przy jego ekstrakcji nie używa się chemicznych rozpuszczalników, ani techniki palenia. Olej arganowy użyty w formule kremuji, jest bogaty także w witaminę E, o działaniu przeciwutleniającym i sterole, pomagające łączyć membrany komórkowe. 

 

Wyjątkowa struktura galenowa

 

W laboratoriach Galénic, Twórcy marki nigdy nie poprzestają tylko na wybraniu odpowiedniego składnika aktywnego, ale również dążą do opracowania specjalistycznych, nowatorskich formuł z jego użyciem. Tym razem udało im się stworzyć takie, które topią się w zetknięciu ze skórą.

 

Struktury termoczułe - innowacja w składzie kosmetyków

 

Termowrażliwa formuła topnieje natychmiast w kontakcie ze skórą, która wydziela ciepło, dzięki czemu następuje odbudowa bariery skórnej bez pozostawiania tłustego filmu na naskórku. Confort Suprême to bogate i gęste produkty, które stają się delikatne i lekkie podczas aplikacji na skórze.

 

Kolekcja Confort Suprême

 

Podwójne serum rewitalizujące

 

Twórcy formuł Galénic chcieli stworzyć bogaty kosmetyk, o wysokiej zawartości nawilżających i odżywczych składników aktywnych, zachowując gładką i miękką konsystencję, która głęboko wchłania się w skórę, pozostawiając uczucie świeżości. To na tych fundamentach powstało dwufazowe serum nowej generacji – „płynna pielęgnacja”, będąca połączeniem , fazy wodnej z wysoką zawartością gliceryny roślinnej, która stanowi 30% formuły oraz  fazy oleistej (70%), bogatej w olej arganowy i przeciwutleniającą witaminę E. Po wstrząśnięciu obie fazy łączą się, zapewniając skórze maksymalne nawilżenie i odżywienie. Nowatorska dwufazowa formuła z MICROENCAPSULATION, w przeciwieństwie do klasycznych kosmetyków dwufazowych, nie gęstnieje po wstrząśnięciu, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort i świeżość. Ta opatentowana technologia opiera się na wykorzystaniu cząsteczek zdolnych do mikroenkapsulacji. Podczas wstrząsania cząsteczki zamykają w sobie fazę oleistą, dzięki czemu umożliwiają połączenie obu faz w jednolitą i głęboko docierającą fazę płynną, która nie pozostawia na skórze uczucia lepkości.

 

Serum podwójnie rewitalizujące to gwiazda nowej kolekcji Confort Suprême do pielęgnacji twarzy. Przeznaczone jest dla wszystkich kobiet, które poszukują najwyższego komfortu dla skóry, niezależnie od wieku i typu cery.

 

Nałóż serum bezpośrednio na skórę lub dodaj kilka kropli do płynnego podkładu, a Twoja cera stanie się świetlista i jędrna. W zależności od potrzeb Podwójnie liftingujące serum  można stosować zarówno na co dzień, jak i w ramach okresowych kuracji.

 

Cena: ok. 249 zł/ 30 ml.

 

Bogaty krem odżywiający

Sprzymierzeniec cery suchej i bardzo suchej

 

Gęsty, jedwabisty krem roztapiający się w kontakcie ze skórą, dający uczucie niezrównanej błogości i świeżości.  To bogate połączenie odżywiających składników - oleju arganowego, oleju sezamowego i masła Karité, substancji nawilżających, kojącego wyciągu z nagietka i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych, o aksamitnej, bogatej teksturze, która łagodnie stapia się ze skórą pod wpływem jej ciepła. Krem zapewnia skórze komfort, bez uczucia lepkości.

 

Cena: ok. 220 zł/ 50 ml.

 

 

Silnie odżywiający krem na noc

Nocna ochrona skóry suchej

 

Otulający krem na noc w kontakcie ze skórą stapia  się z nią i pielęgnuje przez całą noc. Bogate połączenie odżywczych składników - oleju arganowego i sezamowego, substancji nawilżających, kwasu glicerynowego i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych otula skórę przez całą noc. Skóra tuż po przebudzeniu jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zregenerowana.

 

Cena: ok. 220 zł/ 50 ml.

 

Lekki krem odżywiający

Sprzymierzeniec cery normalnej i suchej

 

Bogata, gładka i bardzo lekka, idealnie wchłaniająca się emulsja głęboko wnika w skórę, dając jej niezrównane uczucie komfortu, świeżości i lekkości. To bogate połączenie odżywczego oleju arganowego, substancji nawilżających i witaminy E o właściwościach przeciwutleniających z lekką i delikatną konsystencją.

 

Cena: ok. 220 zł/ 50 ml. 

 

 

Mleczko odżywiające do ciała

Komfort skóry suchej i normalnej

 

Mleczko odżywiające do ciała Galénic Confort Suprême to lekki, delikatny, łatwo wchłaniający się produkt, zapewniający skórze aksamitną gładkość. Bogate połączenie odżywczych składników - oleju arganowego, oleju sezamowego i oleju z krokosza barwierskiego z obfitym dodatkiem substancji nawilżających, idealnie komponuje się z lekką, zmysłową konsystencją. Skóra staje się intensywnie odżywiona, nawilżona i nasycona zapachem. Nie pozostawia śladów na odzieży, dlatego można założyć ubranie  tuż po jego aplikacji. Zapewnia uczucie miękkości i efekt rozświetlenia, bez pozostawiania tłustego filmu na skórze ciała.

 

Cena: 100 zł/ 400 ml.

 

Balsam intensywnie odżywiający

komfort skóry suchej i bardzo suchej

 

Ten gęsty, jedwabisty balsam otula skórę pachnącym woalem i daje uczucie długotrwałego komfortu. To bogate połączenie silnie odżywiających/odżywczych składników (oleju arganowego, kokosowego, oleju z krokosza barwierskiego i masła karite) z aksamitną konsystencją. Po aplikacji, skóra staje się intensywnie odżywiona, optymalnie nawilżona i pięknie pachnąca. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości.

 

Cena: ok. 115 zł/ 200 ml.

 

Formuły Galénic Confort Suprême to połączenie maksymalnego nawilżenia i ukojenia skóry z przyjemnością stosowania. Kojący zapach kwiatowo-pudrowy z nutami białego jaśminu, magnolii i oleju arganowego z dodatkiem jedwabistej wanilii, wyrafinowanego aromatu nasion tonka i drzewa kaszmirowego otula ciało i zmysły. 

 

 

Źródło: PR Galénic 


Kategorie:

Dodaj komentarz