14 Dec
Oliwki pielęgnacyjne Skarb Matki górą
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Skarb Matki

 

Oliwka dla niemowląt to najprostszy oraz bezpieczny emolient. Wybierz dla Twojego maleństwa to, co najlepsze.

Skóra małego dziecka wymaga stałego nawilżania i natłuszczania. Do tego celu najlepsze są oliwki pielęgnacyjne. Te z oferty Skarbu Matki można stosować już od pierwszych dni życia.

 

Dlaczego właśnie oliwka?

 

To przede wszystkim bezpieczny produkt. Zawiera naturalny olejek, lagodzi, nawilża i natłuszcza skórę. Zabezpiecza ją też przed otarciami, dlatego warto stosować ten produkt przy każdej zmianie pieluszek. To również świetny kosmetyk do masażu maluszka. W tym celu należy nalać kilka kropli oliwki na dłoń, i natrzeć nią swoje dłonie. Dzięki temu będzie ciepła w dotyku i unikniesz ryzyka rozlania jej. Masaż musi być bardzo delikatny, przypominający bardziej spokojne głaskanie niż masowanie. Rączki masuj od dłoni w kierunku tułowia, a nóżki – od stóp w kierunku bioder. Brzuszek nad linią bioder ruchem okrężnym, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Po masażu przytul dziecko. Możesz wykonać kilka pożegnalnych ruchów np. głaszcząc maleństwo po ramionkach i nóżkach. 

 

Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem z kiełków kukurydzy

 

Teraz Oliwka pielęgnacyjna z olejkiem z kiełków kukurydzy jest dostępna w nowym, atrakcyjnym opakowaniu! Ta oliwka zawiera naturalny olejek z kiełków kukurydzy, a więc jest bogata w naturalną witaminę E) i kiełków pszenicy oraz naturalne olejki wspomagające nawilżanie skóry. Jest wyjątkowo łagodna. Nie zawiera barwników i konserwantów.

 

Pojemność: 200 ml

Cena: ok. 11 zł.

 

 

Źródło: PR Skarb Matki


Kategorie:

Dodaj komentarz