22 Dec
Nowość The Jetsetter Makeup Pallete Gigi Hadid x Maybelline
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Gigi Hadid x Maybelline

 

Nowość The Jetsetter Makeup Pallete z kolekcji Gigi Hadid x Maybelline już wkrótce w Polsce!

Gigi Hadid x Maybelline New York to limitowana kolekcja kosmetyków do makijażu, zainspirowana różnorodnością wschodniego i zachodniego wybrzeża USA oraz stylem życia Gigi Hadid - modelki i trendsetterki, która przemieszczając się po kraju i świecie, stawia na makijaż przystosowany do miejsca i sytuacji, w której się znajduje. Kolekcja, której nie tylko muzą, ale również projektantką została Gigi, umożliwia kobietom stworzenie look’u rodem ze słonecznej Kalifornii, jak i zabieganych ulic Nowego Jorku. Maybelline New York przedstawia linię Gigi Hadid x Maybelline, dzięki której łatwo osiągniesz look California Glow i New York Glam à la supermodelka Gigi Hadid.

 

The Jetsetter Makeup Pallete by Gigi Hadid

 

Życie top modelki to światowe pokazy mody, błyski reflektorów i… nieustanne podróże. Tworząc swoja kolekcję kosmetyków, Gigi Hadid chciała stworzyć paletkę, dzięki której każda kobieta mogłaby czuć się pięknie - każdego dnia, o każdej porze i w każdym miejscu, nawet po długiej podróży. Wypróbuj paletkę do makijażu The Jetsetter Pallete z limitowanej kolekcji Gigi Hadid x Maybelline i bądź FirstClassFierce.

 

„Chciałam mieć wszystko pod ręką, żeby wylądować i świetnie wyglądać!”

 

The Jetsetter Makeup Pallete

 

The Jetsetter Makeup Pallete z kolekcji Gigi Hadid x Maybelline to absolutny must-have, zarówno podczas podróży, jak i jako element codziennego makijażu. Zawiera podstawowe produkty, pozwalające na szybkie odświeżenie makijażu w samolocie, w pracy, na mieście  - gdziekolwiek tego potrzebujesz. Paleta składa się z dwóch korektorów, dwóch balsamów do ust, czterech cieni do powiek, różu do policzków, matowego bronzera, rozświetlacza i miniaturowej wersji kultowego tuszu Maybelline – Colossal Volum’ Express.

 

„Podczas komponowania tego zestawu najbardziej ekscytowało mnie to, że tworzę coś, czego wcześniej nie było. Długo czekałam na makijażowi niezbędnik, który zawierałby moje ulubione produkty i wszystko, czego potrzebuję w jednym miejscu!”

 Gigi Hadid

 

Jak używać The Jetsetter Pallete?

 

Krok 1: Korektor - w razie potrzeby zmieszaj odcienie i nałóż.
Krok 2: Konturowanie - rozprowadź bronzer pod kością policzkową, na czole i przy linii szczęki. Rozświetlacz nałóż powyżej kości policzkowych i pod łukiem brwiowym.
Krok 3: Usta - nałóż balsam palcami.
Krok 4: Brwi - użyj cienkiego końca pędzla, aby wypełnić brwi.
Krok 5: Cienie do powiek - użyj grubego końca pędzla, aby nanieść beż i użyć go jako bazy. Fioletowy cień rozprowadź na załamaniu powieki, a brązowy na kącikach .
Krok 6: Rzęsy - pomaluj rzęsy tuszem.

 

Cena: 249,99 zł.

 

Paletka The Jetsetter Pallete z kolekcji Gigi Hadid x Maybelline będzie dostępna w sklepie internetowym Super-Pharm od 15.01.2018r.

 

Źródło: PR Gigi Hadid x Maybelline


Kategorie:

Dodaj komentarz