11 Jan
Nowość ZO Skin Health Ossential Instant Pore Refinertm
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR ZO Skin Health

 

ZO Skin Health Ossential Instant Pore Refinertm to nowe serum do pielęgnacji cery tłustej.

Ossential Instant Pore Refiner to lekkie serum  o potwierdzonym, w badaniach klinicznych, działaniu zwężającym pory skóry, które jednocześnie chroni przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych. Zawarty w preparacie ekstrakt z owoców dzikiej róży pomaga przywrócić równowagę skóry tłustej i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni, dzięki czemu zmniejsza widoczność porów skóry i niedoskonałości. Ekskluzywne kompleksy przeciwzapalne  i antyoksydacyjne chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza zanieczyszczeniami powietrza, które mogą przyczynić się do tworzenia stanów zapalnych w skórze. Serum ma działanie złuszczające, dzięki czemu odblokowuje pory skóry, przez co stają się węższe i płytsze, a koloryt skóry zostaje wyrównany.

 

Kluczowe składniki:

 

Ekstrakt z owoców dzikiej róży: Pomaga przywrócić równowagę tłustej skóry i zmniejsza ilość sebum na jej powierzchni. Eliminuje błyszczenie skóry, natychmiast ją matowi. Zmniejsza widoczność porów skórnych i niedoskonałości.

 

Fitosfingozyna Salicyloilowa: Złuszcza martwe komórki skóry wokół porów, zapobiegając ich zapychaniu. Odblokowane pory są węższe i płytsze, co sprawia, że skóra nabiera bardziej wyrównanego kolorytu, wydaje się gładsza i wygląda młodziej.

 

ZO-RSS2: Ekskluzywny kompleks roślinnych komórek macierzystych: komórki macierzyste merystemu szanty zwyczajnej (Marrubium vulgare) i szarotki alpejskiej (Leontopodium alpinum) zapewnia mocną ochronę antyoksydacyjną i minimalizuje stany zapalne, by zapobiegać uszkodzeniom skóry w przyszłości.

 

ZOX12: Ekskluzywny kompleks antyoksydacyjny uwalniający substancje czynne (zamknięte w mikro-kapsułkach witaminy A, C i E) w ciągu 12 godzin. Pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki i zapobiega pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia w przyszłości. Osłania również skórę przez szkodliwym promieniowaniem podczerwonym (IR).

 

Jak aplikować?

 

Ossential Instant Pore Refiner jako element codziennej pielęgnacji skóry.

 

Pierwszym krokiem do osiągnięcia zdrowej skóry jest zastosowanie programu ZO Getting Skin Ready, będący prostym systemem oczyszczania, złuszczania i tonizowania skóry. Następny etap to aplikacja Ossential Instant Pore Refiner, który zmniejsza widoczność porów skórnych, redukuje błyszczenie skóry i wygładza jej powierzchnię.

 

Pojemność: 29 g.

Cena: około 290,00 zł.

 

 

Źródło: PR ZO Skin Health


Kategorie:

Dodaj komentarz