12 Jan
Kakadu plum – multiwitaminowa bomba Apis
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Apis Natural Cosmetics

 

Nie od dziś wiadomo, że witamina C dodaje energii oraz pozytywnie wpływa na kondycję skóry.

To jeden z najsilniejszych antyoksydantów, czyli składników chroniących przed starzeniem się komórek! Dlatego pielęgnując swoją skórę warto szukać produktów z jej wysoką zawartością np. takich jak linia Kakadu Plum od firmy Apis Natural Cosmetics.

 

Śliwka kakadu to australijski owoc, który jest niezaprzeczalnym źródłem cennego przeciwutleniacza. W 100 g znajduje się aż 1000–5300 mg czystej witaminy C. To co najmniej  50 razy więcej niż w pomarańczach. Co więcej, śliwka kakadu to główny składnik nowej pielęgnacyjnej serii od firmy Apis Natural Cosmetics. 

 

Kosmetyki z tej linii zawierają w sobie kompozycję 4 multiwitaminowych ekstraktów z owoców: australijskiej śliwki kakadu, wiśni, mango i ekologicznych jagód goji. Dzięki temu zapewniają maksymalne odżywienie, witalność i nawilżenie. Intensywnie pobudzają i stymulują syntezę kolagenu, elastyny, pomagają długotrwale utrzymać zdrowy wygląd skóry.

 

Krem oraz serum z linii Kakadu Plum dodatkowo wzbogacone zostały organicznym olejem z pestek śliwek, z nasion chia, sojowym i kwasem hialuronowym. Składniki przywracają równowagę hydrolipidową oraz sprawiają, że skóra promienieje odzyskując energię.

 

Właściwa pielęgnacja to podstawa młodzieńczego wyglądu, dlatego warto sięgnąć po produkty z witaminą C możliwie szybko, by uchronić się przed zmarszczkami.

 

Linia dedykowana jest osobom po 25 r.ż. od niezależnie od płci.

 

Kosmetyki Apis Natural Cosmetics:

 

  • Maska algowa z nasionami CHIA– 64 zł / 250g.
  • Krem śliwkowy–  49 zł/ 50 ml.
  • Serum śliwkowe – 50 zł/100 g.
  • Koncentrat śliwkowy – 49 zł/ 30 ml.
  • Maska śliwkowa 43 zł / 200 ml.

 

 

Źródło: PR Apis Natural Cosmetics


Kategorie:

Dodaj komentarz