14 Dec
Kosmetyki Be Ceuticals Be White
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Be Ceuticals

 

Be Ceuticals Be White cera bez przebarwień przez cały rok.

Be White, szwajcarskiej marki Be Ceuticals,  to seria profesjonalnych preparatów, których stosowanie gwarantuje redukcję przebarwień, widoczne rozjaśnienie skóry i wyrównanie kolorytu. Polecana jest do stosowania przez cały rok zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Be White swoją skuteczność zawdzięcza skoncentrowanym składnikom aktywnym, takim jak:

 

Lumiskin - aktywny kompleks rozjaśniający przebarwienia i zapobiegający ich powstawaniu. Redukuje syntezę melaniny spowodowaną promieniowaniem UV oraz blokuje tyrozynazę, enzym odpowiedzialny za powstawanie ciemnego barwnika w skórze. Wykazuje właściwości przeciwzapalne.

 

Kwasy AHA o działaniu złuszczającym, nawilżającym i regenerującym Zmniejszają przebarwienia, spłycają blizny i zmarszczki, zwiększają produkcję kolagenu w skórze, skutecznie walczą z trądzikiem.

 

Kwasy BHA o działaniu złuszczającym i przeciwzapalnym. Sprzyjają leczeniu trądziku, gojeniu podrażnień i wyprysków.

 

Arbutyna - o właściwościach depigmentacyjnych, antybakteryjnych, przeciwzapalnych i kojących, działa również rozświetlająco na drobne plamy oraz przebarwienia skóry, wyrównuje jej koloryt.

 

Na dzień Be Ceuticals Be White Emulsion 2% - emulsja rozjaśniająca

 

Emulsja na dzień do stosowania na ciemne plamki skórne. Zawiera rozjaśniający kompleks Lumiskin 2% i kwas askorbinowy, złuszczające kwasy AHA oraz arbutynę. Dzięki tym składnikom emulsja skutecznie redukuje przebarwienia, zwiększa sprężystość i jędrność skóry. Sprawia, że staje się ona gładka, rozświetlona i odświeżona.

 

Sposób użycia: aplikować codziennie rano na twarz. Aby uzyskać optymalny efekt kuracji, zaleca się używanie także innych produktów z linii BE WHITE. W ciągu dnia wskazane jest stosowanie kremu z filtrem.

 

Składniki aktywne: 2% Lumiskin, 4% L.AA, 4% AHA,1% Arbutin

 

Pojemność: 30 ml.

Cena: 210 zł.

 

Na noc Be Ceuticals Be White Essence 4% - esencja rozjaśniająca

 

Esencja polecana dla skóry o dużym stopniu pigmentacji. W jej składzie zastosowano rozjaśniający kompleks Luminskin 4% i kwas askorbinowy 4% oraz złuszczające kwasy AHA i arbutynę. Systematyczne stosowanie esencji  zapewnia redukcję przebarwień i wyrównanie kolorytu. Czyni skórę gładką, bardziej sprężystą i pełną blasku.

 

Sposób użycia: aplikować codziennie wieczorem na oczyszczoną na twarz. Celem uzyskania optymalnego efektu wskazane jest korzystanie także z innych produktów z linii  Be White. W ciągu dnia zalecane jest stosowanie kremu z filtrem.

 

Składniki aktywne: 4% Lumiskin, 4% L.AA, 4% AHA, 1% Arbutin

 

Pojemność: 30 ml.

Cena: 210 zł.

 

Be Ceuticals Be White Whitining Foam 3% - pianka oczyszczająca

 

Pianka rozświetlająca polecana do stosowania na wilgotną skórę rano i wieczorem jako żel oczyszczający. Pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia skóry i dokładnie oczyścić jej powierzchnię. Zawiera kompleks Lumiskion 3% zapobiegający nadprodukcji melaniny, kwas glikolowy (AHA) o właściwościach eksfoliujących i nawilżających oraz złuszczający i przeciwzapalny kwas salicylowy (BHA),  a także arbutynę o działaniu depigmentacyjnym.

 

Sposób użycia: stosować na wilgotną  skórę rano i wieczorem jako żel oczyszczający. Wcierać przez 1-2 minuty, a następnie zmyć wodą. Celem uzyskania optymalnego efektu, zaleca się używanie także pozostałych produktów z linii Be White. W ciągu dnia rekomenduje się stosowanie kremu z filtrem.

 

Składniki aktywne: 3% AHA, 0.3% Lumiskin, 0.2% BHA, 0.1% Arbutin.

 

Pojemność: 150 ml.

Cena: 129 zł.

 

Be Ceuticals Be White Puring Gel 1% - peelingujący żel oczyszczający

 

Żel oczyszczający do stosowania na wilgotną skórę rano i wieczorem jako peeling. Polecany do cery z tendencją do przetłuszczania się. W jego recepturze zastosowano 3% kwasy AHA o działaniu złuszczającym, nawilżającym i regenerującym oraz 1% kwasy BHA właściwościach złuszczających i przeciwzapalnych oraz kompleks Lumiskin 0,1%.

 

Sposób użycia: stosować na wilgotną skórę rano i wieczorem jako peeling oczyszczający. Wcierać przez 1-2 minuty, a następnie zmyć wodą. Aby uzyskać optymalny efekt kuracji, zaleca się stosowanie także innych produktów z linii Be White. W ciągu dnia wskazane jest stosowanie kremu z filtrem.

 

Składniki aktywne: 3% AHA, 1% BHA, 0.3% Lumiskin

 

Pojemność: 150  ml.

Cena: 129 zł.

 

Be Ceuticals Be White Body Balm 2% - balsam do ciała

 

Balsam do ciała 2% to innowacyjne serum, które może być stosowane na ciemniejsze miejsca na twarzy lub na innych częściach ciała. Wyjątkowa formuła balsamu wykorzystująca  rozjaśniające właściwości kompleksu Lumiskin, złuszczające kwasów AHA i kojącą arbutynę sprawi, że skórę będzie gładka, rozświetlona i promienna.

 

Sposób użycia: stosować raz dziennie wieczorem na powierzchnię ciała.

 

Składniki aktywne: 2% Lumiskin, 5% AHA, 1% Arbutin

 

Pojemność: 100 ml.

Cena: 210 zł.

 

 

Źródło: PR Be Ceuticals

 


Kategorie:

Dodaj komentarz