18 Mar
Nowość gama keratynowa Il Salone
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Il Salone

 

Il Salone Milano to włoska marka produktów dla salonów fryzjerskich, posiadająca ofertę profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów do użytku w domu, dostępnych w drogeriach.

W ich formułach znajdują się odżywcze proteiny mleka, ryżu i pszenicy, siemienia lnianego czy oleju arganowego, co niezwykle korzystnie wpływa na stan włosów, sprawiając, że stają się doskonale odżywione i zregenerowane.

 

Profesjonalna maska do farbowanych włosów

Głęboki i intensywny kolor. Chroni włosy przed utratą koloru i przekształca włókno włosa w jedwabisty materiał. Zawiera filtry UV, tworząc barierę ochronną, co przedłuża intensywność koloru, by pozostał tak świetlisty jak pierwszego dnia.

 

Cena: 29,99 PLN.  

 


Il Salone Milano Profesjonalny szampon do farbowanych włosów

 

Zachowuje kolor, zwiększa miękkość. Specjalna formuła wzbogacona ekstraktem z ryżu i filtrami UV,  pomaga utrzymać kolor aż do 18 myć. Zamyka go we włóknie i sprawia, że włosy staja się jedwabiste i świetliste.

 

Cena: 29,99 PLN. 

 

A dla blondynek… Il Salone Milano Profesjonalny krem wzmacniający kolor

 

Doskonały do codziennego stosowania. Dzięki zawartości pigmentów zapewnia intensywny kolor, jednocześnie odżywia i pielęgnuje włosy. Idealny zarówno do włosów farbowanych, w celu wzmocnienia refleksów, jak i do włosów naturalnych, by wzbogacić je o nowe delikatne odcieni. Przeznaczony do włosów blond, z pasemkami lub siwych. Neutralizuje niepożądane żółte refleksy, zapewniając czysty, zimny kolor.

 

Cena: 39,99 PLN.  

 

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.

 

 

Źródło: PR Il Salone

 


Kategorie:

Dodaj komentarz