28 Mar
Tołpa urban garden zawsze pod ręką
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR tołpa

 

Wszystko jak na dłoni - nowe kosmetyki tołpa urban garden zawsze pod ręką.

Podobno z dłoni można odczytać przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Sprawdziliśmy, że blisko 60% Polaków deklaruje, że wierzy we wróżby i horoskopy. Dla nas jednak wiedza o dłoniach nie jest magią. To czyste fakty, które są wynikiem wielu lat doświadczeń, współpracy z dermatologami i innymi ekspertami. To przede wszystkim multiroślinny torf tołpa, który jest bazą naszych kosmetyków. Ktoś spyta jak ziemia może dobrze działać na skórę? W trakcie naszego procesu ekstrakcji zadbaliśmy o to, by uzyskać z torfu to, co dla skóry najważniejsze. Torf tołpa wzmacnia jej odporność, nawilża, ma działanie antyoksydacyjne, regenerujące i ochronne.

 

Dłonie są naszą wizytówką. Ich wygląd często mówi o naszym zdrowiu, samopoczuciu i wieku. Są stale poddawane działaniu środowiska, bo są w nieustannym działaniu. Szybkie tempo życia i natłok obowiązków dają się im we znaki. Na zewnątrz smog, zmiany temperatur, wiatr, słońce. Życie w mieście naraża skórę na silny stres oksydacyjny. W domu i pracy kontakt z chlorowaną twardą wodą i środkami czystości – to kolejne czynniki szkodliwe dla skóry rąk. W efekcie traci ona swoje zdolności ochronne, łatwiej ulega podrażnieniom i uszkodzeniom, a także szybciej się starzeje. Dlatego tak ważne jest dostarczanie skórze dłoni antyoksydantów.

 

Dłonie warto otaczać szczególną troską o każdej porze dnia i nocy, 12 miesięcy w roku. Często o tym zapominamy, a wystarczy, że będziemy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Pomogą nam nowości do pielęgnacji dłoni z linii tołpa urban garden.

 

24-godzinny program dla Twoich dłoni ochrona za dnia, regeneracja i odbudowa nocą

 

Dzień rozpocznij od delikatnego peelingu tołpa urban garden do rąk i skórek. Zawiera naturalny antyoksydant torf tołpa, a połączenie peelingu enzymatycznego z mechanicznym (enzymatyczny ekstrakt z papai + naturalne składniki ścierające korund i perlit), złuszcza zrogowaciały naskórek,wygładza skórę i zwiększa działanie dalszej pielęgnacji. Peeling można użyć również wieczorem.

 

W ciągu dnia nawilżaj dłonie 2-3 razy dziennie i po każdym myciu, ponieważ woda wysusza naskórek. Delikatnie masując, rozprowadź na dłoniach niewielką porcję hydro serum ochronnego do rąk i paznokci. Efekt? Silne nawilżenie, natychmiastowa poprawa wyglądu dłoni i wyrównanie kolorytu dzięki drobinkom rozświetlającym.

 

Jeśli masz bardzo suche dłonie, wypróbuj regenerujący krem-opatrunek do rąk. Zawarte w nim naturalne oleje migdałowy i babassu odżywiają i regenerują suchą, zniszczoną skórę rąk.

 

Sen warto wykorzystać na regenerację i odżywienie skóry, nawilżenie i łagodzenie podrażnień. Najlepiej sprawdzi się w tym nocny koncentrat do rąk, który eliminuje 3 główne oznaki dyskomfortu zniszczonej skóry dłoni - suchość, szorstkość i podrażnienia. Zawiera 17% składników nawilżających m.in. multiroślinny torf tołpa, który działa antyoksydacyjnie; gliceryna i pochodna mocznika – o działaniu nawilżającym i zatrzymującym wilgoć wnaskórku oraz olej migdałowy i masło shea, które działają regenerująco i odżywczo. Koncentrat działa jak niewidzialna rękawiczka, tworzy na skórze delikatną warstwę ochronną, która zapewnia odpowiednie nawilżenie, poprawia elastyczność skóry, ujędrnia i zapobiega starzeniu.

 

Nasze kosmetyki mają komfortowe dla skóry konsystencje, szybko się wchłaniają i mają delikatne otulające zapachy. Stosujemy je kilkanaście razy w ciągu dnia -  to musi być przyjemne i warto jest je mieć stale przy sobie.

 

Kosmetyki:

 

tołpa urban garden enzymatyczny peeling z drobinkami do rąk i skórek -12,99 zł,

tołpa urban garden hydro- serum ochronne do rąk i paznokci - 9,99 zł,

tołpa urban garden regenerujący krem- opatrunek do rąk - 9,99 zł,

tołpa urban garden nocny koncentrat do rąk - 11,99 zł.

 

na dzień

  • hydro serum ochronne do rąk i paznokci -  codziennie, po każdym umyciu rąk,
  • regenerujący krem- opatrunek do rąk.

 

na noc

  • nocny koncentrat do rąk.

 

2-3 razy w tygodniu 

  • enzymatyczny peeling z drobinkami do rąk i skórek.

 

 

Kosmetyki z linii tołpa urban garden dostępne są na www.tolpa.pl i w drogeriach Rossmann.

 

 

Źródło: PR tołpa

 

Kategorie:

Dodaj komentarz