09 May
Wegańska pielęgnacja włosów z Radical
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Farmona

 

Nowość wegańska pielęgnacja włosów z marką Radical.

 

Skuteczność skrzypu polnego, z którego słynie Radical, a do tego keratyna vege, ekstrakt z aloesu oraz oliwka z oliwek – tak wygląda nowa propozycja marki dla fanów wegańskiej pielęgnacji włosów! Ta wyjątkowa linia innowacyjnych produktów bogatych w roślinne składniki aktywne stanowi idealny sposób na poprawę wyglądu i kondycji każdego rodzaju włosów w przyjaźni z naturą. W najnowszej linii Radical znajdziemy szampon, wygodną mgiełkę oraz keratynową maskę dla komplementarnej pielęgnacji.

 

W produktach z najnowszej linii Radical znajdziemy keratynę vege, która dogłębnie regeneruje zniszczone włosy i jednocześnie chroni przed uszkodzeniami, zwiększa ich elastyczność redukując ich łamliwość i skłonność do rozdwajania się końcówek, a dodatkowo ułatwia rozczesywanie i kondycjonuje. Nie zabrakło w nich także najbardziej rozpoznawalnego składnika serii ekstraktu ze skrzypu, który połączono z ekstraktem z aloesu. Ten duet wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie oraz długotrwale nawilża, poprawiając ich kondycję i wygląd. Z kolei za intensywne odżywienie włosów, przywrócenie im gładkości, sprężystości oraz blasku odpowiada oliwka z oliwek.  

 

Radical wegański szampon wygładzający dla każdego rodzaju włosów

 

 

Szampon wyraźnie wzmacnia włosy i skutecznie zmniejsza ich wypadanie jednocześnie nawilżając je, regenerując oraz poprawiając ich kondycję i wygląd. Nie plącze włosów, doskonale je odżywia i wygładza oraz ułatwia rozczesywanie, chroniąc przed uszkodzeniami.

Cena: 12,99 zł/ 400 ml.

 

Radical wegańska mgiełka wygładzająca do każdego rodzaju włosów

 

Mgiełka wzmacnia i odżywia włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd. Ułatwia rozczesywanie i stylizację oraz nawilża i poprawia sprężystość włosów, skutecznie chroniąc je przed uszkodzeniami. Pozostawia włosy jedwabiście gładkie i lśniące. Wygodne opakowanie sprawia że możemy zastosować ją wszędzie.

Cena: 11,99 zł/ 200 ml.

 

Radical wegańska maska wygładzająca do każdego rodzaju włosów

 

Maska jednocześnie wzmacnia włosy, przywraca im gładkość oraz poprawia sprężystość chroniąc przed uszkodzeniami. Ułatwia rozczesywanie i stylizację. Intensywnie odżywia włosy, poprawiając ich kondycję i wygląd. To idealny sposób na dogłębną regenerację włosów.  

Cena: 16,99 zł/ 300 ml.

 

 

Źródło: PR Farmona


Kategorie:

Dodaj komentarz