15 May
Nowe mydło Carex Unicorn Magic
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Carex

 

Nowe mydło Carex Unicorn Magic - w trosce o higienę dłoni i marzenia.

 

Dzieci kochają magiczne stworzenia. Wie o tym doskonale marka Carex, która wprowadziła do swojej oferty nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie - Unicorn Magic. Pachnie tęczową watą cukrową i sprawia, że mycie rączek to czysta fantazja.

 

Poznajcie nowość

 

Nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie Carex z jednorożcem – uwielbianym stworzeniem przez dzieci i dorosłych - przeniesie wszystkich na sam szczyt kolorowej tęczy! Zawarty w nim naturalny składnik antybakteryjny - kwas mlekowy łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Kolorowe opakowanie i słodki zapach waty cukrowej zamienią zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina!.

 

*Cena: 6,99 zł/250 ml.

 

Jak zachęcić dzieci do mycia rak?

 

 

Najprostszym sposobem jest dawanie im dobrego przykładu każdego dnia, w ten sposób mycie rąk  wejdzie im w nawyk. Dla zachęty można zakupić mydła przeznaczone specjalnie dla dzieci, w kolorowych opakowaniach i o przyjemnym zapachu. Dzięki temu będą kojarzyć mycie rąk z fajną zabawą, a nie obowiązkiem.

 

Z wyjątkiem Unicorn Magic marka Carex w swojej ofercie ma jeszcze inne warianty stworzone dla dzieci: Strawberry Laces o słodkim zapachu żelków truskawkowych, Carex Bubble Gum wariant pachnący gumą balonową oraz Carex Splash charakteryzujący się świeżym zapachem i nie zawiera barwników.

 

 

Źródło: PR Carex

 


Kategorie:

Dodaj komentarz