28 May
Nowość Thermi żel pielęgnacyjno-łagodzący
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Thermi

 

Thermi żel pielęgnacyjno-łagodzący to kosmetyk, który skutecznie ochroni skórę.

                              

Żel Thermi to innowacyjny preparat o kompleksowym działaniu pielęgnacyjno-łagodzącym. Stosowany w pielęgnacji skóry poddanej nadmiernej ekspozycji na słońce i ciepło, skłonnej do podrażnień i odparzeń. Thermi zawiera molekułę Regen7, która chroni skórę przed powstawaniem podrażnień, zmniejsza zaczerwienienie i regeneruje naskórek. Żel działa łagodząco i kojąco, zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry. Zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane po zbyt długiej ekspozycji na słońce.

 

Thermi żel pielęgnacyjno-łagodzący

 

• Specjalnie opracowana formuła hydrożelu zapewnia skuteczne działanie chłodzące i nawilżające, przynosząc skórze prawdziwą ulgę.

• Żel zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane przy podrażnieniach słonecznych i termicznych.

• Działa kojąco i nawilżająco na skórę.

• Łagodzi zaczerwienienie i chroni skórę przed wysuszeniem. 

• Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów pielęgnacyjno-ochronnych.

 

Sposób stosowania: 

 

Cienką warstwę żelu nanosić na powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Preparat doskonale się wchłania. Formuła hydrożelu pozwala na łatwą i szybką aplikację, również na duże powierzchnie. Preparat nie pozostawia tłustej i lepkiej skóry.

 

Wskazania do stosowania:

 

• Pielęgnacja, ochrona i łagodzenie skóry narażonej na podrażnienia słoneczne i termiczne, odmrożenia oraz inne podrażnienia skóry.

• Pielęgnacja i łagodzenie skóry podrażnionej po zabiegach dermatologicznych (np. peelingi, mikrodermabrazje, zabiegi laserowe) i kosmetycznych (np. depilacja, golenie).

• Pielęgnacja i łagodzenie w otarciach naskórka.

• Pielęgnacja i ochrona skóry przed odparzeniami.

 

Cena: 15 zł (75 ml).     

 

Thermi żel pielęgnacyjno-łagodzący dostępny jest wyłącznie w aptekach.

 

 

 

Źródło: PR Thermi

 

Thermi żel pielęgnacyjno-łagodzący                                

Żel Thermito innowacyjny preparat o kompleksowym działaniu pielęgnacyjno-łagodzącym. Stosowany w pielęgnacji skóry poddanej nadmiernej ekspozycji na słońce i ciepło, skłonnej do podrażnień i odparzeń. Thermi zawiera molekułę Regen7, która chroni skórę przed powstawaniem podrażnień, zmniejsza zaczerwienienie i regeneruje naskórek. Żel działa łagodząco i kojąco, zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry. Zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane po zbyt długiej ekspozycji na słońce.

 

 

Thermiżel pielęgnacyjno-łagodzący

 

·        Specjalnie opracowana formuła hydrożelu zapewnia skuteczne działanie chłodzące i nawilżające, przynosząc skórze prawdziwą ulgę.

·        Żel zmniejsza uczucie przegrzania i pieczenia skóry często odczuwane przy podrażnieniach słonecznych i termicznych.

·        Działa kojąco i nawilżająco na skórę.

·        Łagodzi zaczerwienienie i chroni skórę przed wysuszeniem.

·        Regularnie stosowany pozwala na uzyskanie szczególnie dobrych efektów pielęgnacyjno-ochronnych.

 

Sposób stosowania:

 

Cienką warstwę żelu nanosić na powierzchnię skóry kilka razy dziennie. Preparat doskonale się wchłania. Formuła hydrożelu pozwala na łatwą i szybką aplikację, również na duże powierzchnie. Preparat nie pozostawia tłustej i lepkiej skóry.

 

Wskazania do stosowania:

 

·        Pielęgnacja, ochrona i łagodzenie skóry narażonej na podrażnienia słoneczne i termiczne, odmrożenia oraz inne podrażnienia skóry.

·        Pielęgnacja i łagodzenie skóry podrażnionej po zabiegach dermatologicznych (np. peelingi, mikrodermabrazje, zabiegi laserowe) i kosmetycznych (np. depilacja, golenie).

·        Pielęgnacja i łagodzenie w otarciach naskórka.

·        Pielęgnacja i ochrona skóry przed odparzeniami.

 

Cena: 15 zł (75 ml)    

 

Thermiżel pielęgnacyjno-łagodzący dostępny jest wyłącznie w aptekach.

 


Kategorie:

Dodaj komentarz