30 May
Be Ceuticals Collagen
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Be Ceuticals

 

Be Ceuticals Collagen to zaawansowane wzmocnienie  i nawilżenie dla skóry.

 

Kolagen to białko tkanki łącznej i jeden z ważniejszych składników skóry. Syntetyzowany przez fibroblasty pełni rolę rusztowania dla skóry. W skórze jest odpowiedzialny m.in. za nawilżenie, sprężystość i jędrność, dzięki czemu znajduje zastosowanie w farmacji, kosmetologii i medycynie estetycznej. Poprawia elastyczność oraz napięcie skóry. Przywraca jej właściwą gęstość i spoistość. Dzięki odpowiedniemu poziomowi kolagenu, skóra wygląda na młodszą, rysy są złagodzone, a owal twarzy poprawiony. Jednak wraz z wiekiem spada aktywność fibroblastów, a więc produkcja kolagenu też ulega zmniejszeniu. Na skórze pojawiają się drobne linie, które z czasem przekształcają się w głębsze i bardziej widoczne zmarszczki. Ważne zatem, aby nasza codzienna pielęgnacja była bogata również w kolagen.

 

Na dzień

Be Ceuticals Collagen 3%

kolagen + kwas hialuronowy

zaawansowane wzmocnienie

 

Serum Collagen 3% Be Ceuticals wzmacnia skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność. Dzięki zawartości kolagenu w  3% stężeniu zwiększa się gęstość skóry, która staje się gładsza, bardziej promienna, a zmarszczki mniej widoczne. Zastosowany dodatkowo w serum kwas hialuronowy zapewnia jej optymalne nawilżenie.

 

Pojemność: 35 ml.

Cena: 210 zł.

 

Okolice oczu

Be Ceuticals Collagen 2%

kolagen + ceramidy

aksamitne spojrzenie

 

Skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka, delikatna i podatna na podrażnienia. Serum Collagen w 2% stężeniu, dzięki sprawdzonym w testach dermatologicznych substancjom, delikatnie i skutecznie redukuje cienie pod oczami, wzmacnia skórę oraz opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Następuje zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek wokół oczu. Zawarte w serum ceramidy regenerują i wygładzają skórę. Po stosowaniu serum Collagen 2% spojrzenie pozostaje promienne i świetliste.

 

Pojemność: 15 ml.

Cena: 210 zł.

 

Produkty Be Ceuticals dostępne są na stronie www.be-ceuticals.com.pl,  w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, gabinetach dermatologicznych oraz kosmetologicznych, hotelach spa & wellness.

 

 

Źródło: PR Be Ceuticals 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz