12 Jun
Avon Attraction Sensation
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Avon Polska

 

Obudź każdy z 5 zmysłów z nowym zapachem Avon Attraction Sensation.

Do uwielbianej kolekcji Attraction dołączył właśnie duet najbardziej zmysłowych zapachów dla Niej i dla Niego. Avon Attraction Sensation to dwie kompozycje, które pobudzą każdy z 5 zmysłów i sprawią, że… nie będziecie mogli się sobie oprzeć.

 

Spójrz, jak rozszerzają się źrenice i rumienią policzki, a dotyk wywołuje dreszcze ekscytacji. Wsłuchaj się w szybsze bicie serca i rozsmakuj we wzajemnej bliskości. Właśnie tak działa ten zapach... Avon Attraction Sensation to najbardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej kolekcji Attraction. Kompozycje dla Niej i dla Niego pobudzają zmysły, kuszą, intrygują i nie dają o sobie zapomnieć.

 

Nowości w kolekcji Avon Attraction zostały skomponowane przez światowej sławy perfumiarzy – Laurenta Le Guerneca i Michelle Definę, którzy tworzą perfumy najbardziej luksusowych marek. Attraction Sensation dla Niej to kompozycja akordów śliwki, jaśminu indyjskiego i kaszmiru. Zapach dla Niego uwodzi nutami czarnego pieprzu, olejku imbirowego i kardamonu. Obie kompozycje dopełniają się dzięki wspólnym, luksusowym i zmysłowym nutom skóry. Zapachy Avon Attraction Sensation zamknięte są w unikalnych, pięknych flakonach zaprojektowanych tak, by idealnie do siebie pasowały

 

Oprócz wody perfumowanej, w kolekcji Avon Attraction Sensation dostępne będą również: mgiełka do ciała dla Niej, żel pod prysznic i balsam po goleniu dla Niego.

 

Zapachy Avon Attraction Sensation 50 ml będą dostępne w katalogu Avon 08/2019 w cenie od 65,99 zł.

Perfumowana mgiełka do ciała Avon Attraction Sensation dla Niej 100 ml będzie dostępna w katalogu Avon 08/2019 w cenie od 15,99 zł.

Żel do mycia ciała i włosów Attraction Sensation dla Niego 200 ml będzie dostępny w katalogu Avon 08/2019 w cenie od 12,99 zł.

Balsam po goleniu Avon Attraction Sensation dla Niego 100 ml będzie dostępny w katalogu Avon 08/2019 w cenie 12,99 zł.

 

Kosmetyki z kolekcji Avon Attraction Sensation można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl, przez iKatalog Avon oraz w sklepie Avon Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

 

Źródło: PR Avon Polska


Kategorie:

Dodaj komentarz