12 Jun
Vegan Skin Desserts Chia&Goi
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Vegan

 

Witalność, gładkość i elastyczność, której tak potrzebują kruche, matowe i zniszczone włosy to problem, z myślą o którym powstała w 100% wegańska linia Vegan Skin Dessert Chia&Goi.

Znane ze swoich właściwości superfoods pomogą nam skutecznie zregenerować włosy. Nie znajdziemy w nich SLES, SLS, MIT, CIT, parabenów i olejów mineralnych, a ich wspaniały zapach ucieszy nawet alergików ponieważ nie zawiera alergenów.

  

Bogate w antyoksydanty nasiona chia, które zapewniają naszym włosom nawilżenie i kondycjonowanie, pozostawiając je gładkie i odżywione. Co więcej łagodzą także podrażnienia skóry głowy. W połączeniu z witalnością włosów uzyskaną dzięki jagodom goi to propozycja marki Vegan Skin Desserts dla włosów które potrzebują wygładzenia, uelastycznienia oraz witalności. Linia przeznaczona do włosów zniszczonych, matowych, kruchych i puszących się składa się z trzech elementów:

 

Szampon do włosów Chia&Goi - Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml.

Odżywka do włosów Chia&Goi - Sugerowana cena 19,99 zł/ 300 ml.

Maska do włosów Chia&Goi - Sugerowana cena 24,99 zł/ 250 ml.

 

Wszystkie produkty z linii Chia&Goi bazują na składach opracowanych w 99% na bazie składników pochodzenia naturalnego. Posiadają certyfikat Vegan wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union. Certyfikat ten jest gwarancją iż w produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a jednocześnie poświadcza on iż produkty powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.

 

 

Źródło: PR Vegan Skin Desserts

 


Kategorie:

Dodaj komentarz