25 Jun
Il Salone Milano pielęgnacja włosów farbowanych
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Il Salone Milano

 

Koloryzacje, suszenie i prostowanie… Nie dajemy naszym włosom odpocząć.

 

Czasami używamy odżywki do włosów, ale oczywiście nie dbamy o regularność tej czynności, przez co efekt nie jest zadowalający. Jak tchnąć nowe życie w farbowane włosy?  … z pomocą przychodzi Il Salone, oferujący produkty profesjonalne do użytku domowego. 

 

Profesjonalny szampon do farbowanych włosów

 

Cena: 29,99 PLN (500 ml).

 

Szampon zmiękcza włosy, dodaje im blask i chroni kolor. Specjalna formuła wzbogacona w ekstrakt z ryżu oraz filtry UV pomaga utrzymać kolor, aż do 18 myć, zamykając go we włóknie włosa. Po stosowaniu szamponu włosy stają się jedwabiście gładkie i świetliste. 

 

Odżywka do włosów farbowanych

 

Cena: 29,99 PLN (500 ml).

 

Lekka formuła ułatwia rozczesywanie, bez obciążania włosów. Podobnie jak szampon z tej serii, odżywka zawiera ekstrakt z ryżu oraz filtry UV, które mają właściwości ochronne, dzięki czemu kolor pozostaje niezmieniony nawet do 18 myć. Odżywkę należy nałożyć po umyciu włosów na około 2-3 minuty. 

 

Profesjonalna maska do włosów farbowanych 

 

Cena: 29,99 PLN (250 ml).

 

Maska sprawia, że kolor naszych włosów pozostaje głęboki i intensywny. Formuła wzbogacona o ekstrakt z ryżu, chroni włosy i przekształca włókno w jedwabisty materiał. Filtry UV spełniają funkcję bariery ochronnej, pomagając w przedłużeniu intensywności koloru, by pozostał tak świetlisty jak po wyjściu od fryzjera.

 

A dla blondynek… profesjonalny krem wzmacniający kolor

 

Cena: 39,99 PLN (150 ml).

 

Krem jest doskonały do codziennego stosowania. Dzięki zawartości pigmentów zapewnia intensywny kolor, jednocześnie odżywia i pielęgnuje włosy. Idealny zarówno do włosów farbowanych, w celu wzmocnienia refleksów, jak i do włosów naturalnych, by wzbogacić je o nowe delikatne odcienie. Przeznaczony do włosów blond, z pasemkami lub siwych. Neutralizuje niepożądane żółte refleksy, zapewniając czysty, zimny kolor. 

 

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.

 

 

Źródło: PR Il Salone Milano

 


Kategorie:

Dodaj komentarz