10 Jul
Kolrane w walce z suchą skórą
Napisała Redakcja
Dział Kosmetyki
 
Źródło: PR Klorane

 

Mleczko do ciała Kwiat Hibiskusa oraz żel pod prysznic Kwiat Cupuacu marki Klorane to idealny duet do pielęgnacji skóry przesuszonej letnim słońcem.

Mleczko do ciała Kwiat Hibiskusa 

 

Mleczko do ciała o ultralekkiej konsystencji, zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

 

Mleczko do ciała bogate w masło, które jest 1,5 raza bardziej odżywcze niż masło shea. Ultralekka, nieklejąca się konsystencja. Doskonale się wchłania, a skóra jest nawilżona przez 24 godziny. Przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry.
Zapach kwiatu hibiskusa z energetyzującymi nutami hibiskusa, wiciokrzewu i peonii.

 

Odżywiająca pielęgnacja ciała na bazie organicznego masła Cupuaçu – czynnego składnika, pochodzącego z owoców, uprawianych z zastosowaniem ekoodpowiedzialnych zasad rolnictwa. Linia Kwiat Hibiskusa - zachęca do energicznego przebudzenia, następnie pojawia się aromat wiciokrzewu i piwonii, który podkreśla buntownicza nuta kwiatu winorośli.

 

Dostosowane do każdego rodzaju skóry. Formuła złożona z co najmniej 96% naturalnych składników, jedwabiste i płynne, natychmiast wchłania się w skórę, nie kleją się, ani nie są tłuste.

 

Cena: 54,90 zł / 200 ml   89,90 zł / 400 ml.

 

Kremowy żel pod prysznic Kwiat Cupuacu
 
Kremowy żel pod prysznic z łagodną bazą myjącą nie zawierającą mydła, przywraca suchej i bardzo suchej skórze właściwy poziom lipidów podczas mycia.
 
Kremowy żel pod prysznic wzbogacony masłem cupuaçu, oczyszcza suchą i bardzo suchą skórę, jednocześnie uzupełnia poziom lipidów w skórze, dzięki łagodnej bazie myjącej nie zawierającej mydła i silnie odżywczym składnikom. Uwodzi swoją kremową konsystencją, zamieniając każdą kąpiel pod prysznicem w wyjątkową chwilę tylko dla ciebie.
Zapach kwiatu cupuaçu z kojącymi nutami owocu cupuaçu, frezji i mleczka bawełnianego. 
 
 
 
Składniki aktywne:
 
Pozyskiwane z ziaren owoców Cupuacu – Theobroma grandiflorum – pochodzących z biologicznych upraw na terenach brazylijskiej Amazonii. Skuteczność działania, dzięki podwójnemu działaniu na skórę, które zawdzięcza zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega 6 i 9). 
 
Odżywia, wzmacniając osłonę lipidową, dzięki kwasowi oleinowemu (30-50%) oraz kwasowi linolowemu (2-5%). Dodatkowo, obecność kwasów arachidowego i behenowego, które wchodząc w skład błony hydrolipidowej, pozostawiają na powierzchni skóry warstwę nawilżającą, zapobiegają jej odwadnianiu i wysuszaniu
 
Cena: 25,90 zł / 200 ml.
 
 
 

Źródło: PR Klorane

 


Kategorie:

Dodaj komentarz